Age & Spot Intelligence Dermika

182

METAMORFOZA CERY Z PRZEBARWIENIAMI
SERIA PRZEZNACZONA DLA KOBIET Z CERĄ SKŁONNĄ DO PRZEBARWIEŃ,  Z WIDOCZNYMI ZMARSZCZKAMI

Inteligentne składniki kremów sprawnie identyfikują zmiany na skórze – przebarwienia oraz zmarszczki i efektywnie je wymazują, odmładzając wygląd skóry. Ograniczają nadprodukcję melaniny. Chronią przed fotostarzeniem – dwa kremy na dzień zapewniają zaawansowaną ochronę przed szerokim spektrum szkodliwego promieniowania: UVA + UVB + IR + HEV.

Odbudowują mapę starzenia przywracając cerze młodość i jednolity koloryt.

SKŁAD LINII DERMIKA AGE & SPOT INTELLIGENCE:

 1. KREM NAWILŻAJĄCY SPF 15 PRZECIW ZMARSZCZKOM I PRZEBARWIENIOM NA DZIEŃ
 2. KREM NAPRAWCZY REDUKCJA ZMARSZCZEK I PRZEBARWIEŃ NA NOC
 3. UJĘDRNIAJĄCY KREM-SERUM INTENSYWNA DEPIGMENTACJA NA DZIEŃ I NA NOC
 4. KREM PRZECIWSTARZENIOWY SPF 50 NA DZIEŃ

 – INNOWACJE  –

 • MELANO – IQ – depigmentacyjny wektor z witaminą C o zwiększonej stabilności i przenikalności.

Aktywując się na poziomie komórek barwnikowych (melanocytów), skutecznie ogranicza nadprodukcję i uwalnianie melaniny – barwnika, który odpowiada za przebarwienia.

 • HYDRO SET – nawilżający kompleks aminokwasu i oleju słonecznikowego. Reguluje wodną gospodarkę struktur skóry, aby uaktywnić metabolizm komórkowy.
 • CELL-PROTECT – kompleks aminokwasu z woskami z jojoby i akacji, który spowalnia starzenie komórkowe, aby niwelować widoczność zmarszczek.
 • PRO-FIRM – dipeptyd, który stymuluje syntezę kolagenu, wspomaga organizację jego włókien i chroni przed uszkodzeniami, aby poprawić jędrność skóry.
 • 4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV – zaawansowana ochrona przed szerokim spektrum promieniowania słonecznego U VA / U VB, podczerwonego (IR) oraz przed światłem niebieskim (HEV) emitowanym m.in. przez monitory urządzeń elektronicznych, tablety, telefony komórkowe.

OPIS PRODUKTÓW:

DERMIKA AGE & SPOT INTELLIGENCE
KREM NAWILŻAJĄCY SPF 15
NA DZIEŃ PRZECIW ZMARSZCZKOM I PRZEBARWIENIOM
4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV

Poprawa wyglądu cery, redukcja drobnych zmarszczek, nawilżenie, ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB, podczerwonym (IR) oraz światłem niebieskim (HEV)

Nawilżający krem z technologiami melano-IQ i hydro set oraz systemem ochrony cery przed szerokim spektrum promieniowania, to precyzyjnie skomponowana, przeciwstarzeniowa pielęgnacja cery z przebarwieniami. Niweluje widoczne oznaki upływającego czasu oraz spowalnia starzenie aktywowane przez promieniowanie słoneczne i światło emitowane przez monitory urządzeń elektronicznych, tablety, telefony komórkowe. Lekka formuła kremu idealnie stapia się ze skórą, aby otoczyć ją jak najlepszą ochroną. Pozostawia cerę rozświetloną, gładką w dotyku.

MELANO-IQ – depigmentacyjny wektor z witaminą C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Aktywując się na poziomie komórek barwnikowych (melanocytów), skutecznie ogranicza nadprodukcję i uwalnianie melaniny – barwnika, który odpowiada za przebarwienia.

HYDRO SET – nawilżający kompleks aminokwasu i oleju słonecznikowego. Reguluje wodną gospodarkę struktur skóry, aby uaktywnić metabolizm komórkowy.

4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV UVA/UVB (SPF 15) – to skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, która minimalizuje widoczność przebarwień i ryzyko ich powstawania.

IR – ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, które przenikając do naskórka, przyczynia się do degradacji kolagenu i elastyny.

HEV – ochrona przed światłem niebieskim. Emitowane m.in. przez monitor y urządzeń elektronicznych, tablety, telefony komórkowe, wywołuje stres oksydacyjny, przyspieszając fotostarzenie.

Metamorfoza cery z przebarwieniami:

 • natychmiastowa poprawa nawilżenia, średnio o 63%1
 • zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek wg 84% kobiet2
 • poprawa wyglądu cery wg 97% kobiet2

1 Na podstawie badan aparaturowych
2 Na podstawie badan konsumenckich po 8 tygodniach stosowania kremu

50 ml  Cena 79,99 ZŁ

DERMIKA AGE & SPOT INTELLIGENCE
KREM NAPRAWCZY
REDUKCJA ZMARSZCZEK I PRZEBARWIEŃ  NA NOC
ODMŁADZANIE WYGLĄDU

Rozjaśnianie przebarwień, redukcja zmarszczek, poprawa jędrności skóry

Krem naprawczy to zaawansowana, przeciwstarzeniowa pielęgnacja cery z przebarwieniami.

Dzięki wysokiemu stężeniu składnika depigmentacyjnego w technologii melano-IQ krem wyjątkowo skutecznie niweluje przebarwienia, dając zauważalne efekty już po 4 tygodniach stosowania. Wzbogacony kompleksem cell-protect dba o kondycję skóry, która w efekcie staje się mocniejsza, lepszej jakości.

MELANO-IQ – depigmentacyjny wektor z witaminą C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Aktywując się na poziomie komórek barwnikowych (melanocytów), skutecznie ogranicza nadprodukcję i uwalnianie melaniny – barwnika, który odpowiada za przebarwienia.

CELL-PROTECT – kompleks aminokwasu z woskami z jojoby i akacji, który spowalnia starzenie komórkowe, aby niwelować widoczność zmarszczek.

Metamorfoza cery z przebarwieniami:

 • 100% skuteczność w rozjaśnianiu przebarwień, średnio o 26%1
 • 100% skuteczność w poprawie jędrności, średnio o 34%1
 • 100% skuteczność w redukcji zmarszczek, średnio o 21%1

1 Na podstawie badan aparaturowych po 8 tygodniach stosowania kremu

50 ml  Cena 79,99 zł

DERMIKA AGE & SPOT INTELLIGENCE
UJĘDRNIAJĄCY KREM-SERUM NA DZIEŃ I NA NOC
INTENSYWNA DEPIGMENTACJA
ODMŁADZANIE WYGLĄDU

Rozjaśnianie przebarwień, poprawa jędrności i elastyczności skóry

Krem-serum intensywnie pielęgnuję skórę, która boryka się z problemem przebarwień i widocznych oznak starzenia. Dzięki wysokiemu stężeniu składnika depigmentacyjnego w technologii melano-IQ, krem-serum wyjątkowo skutecznie niweluje przebarwienia, dając systematyczną, widoczną poprawę stanu cery. Wzbogacony o odmładzający dipeptyd (pro-firm) dba o kondycję i jakość skóry.

MELANO-IQ – depigmentacyjny wektor z witaminą C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Aktywując się na poziomie komórek barwnikowych (melanocytów), skutecznie ogranicza nadprodukcję i uwalnianie melaniny – barwnika, który odpowiada za przebarwienia

PRO-FIRM – dipeptyd, który stymuluje syntezę kolagenu, wspomaga organizacje jego włókien i chroni przed uszkodzeniami, aby poprawić jędrność skóry.

Metamorfoza cery z przebarwieniami:

 • 100% skuteczność w rozjaśnianiu przebarwień, średnio o 23%1
 • 100% skuteczność w poprawie jędrności, średnio o 39%1
 • poprawa elastyczności skóry wg 100% kobiet2

1 Na podstawie badan aparaturowych po 8 tygodniach stosowania kremu
2 Na podstawie badan konsumenckich po 8 tygodniach stosowania kremu

50 ml  Cena 79,99 zł

DERMIKA AGE & SPOT INTELLIGENCE
KREM PRZECIWSTARZENIOWY, SPF 50 NA DZIEŃ
4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV

Wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB (SPF 50), podczerwonym (IR) oraz światłem niebieskim (HEV)

Krem przeciwstarzeniowy SPF 50 pozwala kontrolować proces fotostarzenia i zapobiegać jego skutkom, takim jak zmarszczki i przebarwienia. Zaawansowany system filtrów o wysokiej zdolności pochłaniania promieniowania UV (SPF 50) nie tylko bardzo skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA/UVB, ale również przed promieniowaniem podczerwonym (IR) oraz światłem niebieskim (HEV), emitowanym m.in. przez monitory urządzeń elektronicznych, tablety, telefony komórkowe. Dodatkowo, formuła wzbogacona w czynniki wspierające podziały komórkowe wspomaga regenerację skóry, dbając o jej młody wygląd.

4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV

UVA/UVB (SPF 50) – to skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, która minimalizuje widoczność przebarwień i ryzyko ich powstawania.

IR – ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, które przenikając do naskórka, przyczynia się do degradacji kolagenu i elastyny.

HEV – ochrona przed światłem niebieskim. Emitowane m.in. przez monitory urządzeń elektronicznych, tabletów, telefony komórkowe, wywołuje stres oksydacyjny, przyspieszając fotostarzenie.

50 ml  Cena 79,99 zł

www.dermika.pl

DSD de Luxe