II KONGRES TERAPII I PIELĘGNACJI SKÓRY PROBLEMATYCZNEJ

27 października 2018 (sobota)

EuroCentrum Konferencyjne
Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
Budynek BETA, piętro 1

Wszystkie osoby, które zgłoszą swój udział w Kongresie terapii i pielęgnacji skóry problematycznej i dokonają wpłaty do 20 października otrzymają GRATIS e-book “Jak współpracować z mediami? Praktyczny poradnik dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich“.
Poradnik omawia zagadnienia współpracy z mediami, ich rodzaje, sposoby komunikacji, cele i korzyści, a także techniczne aspekty przygotowania materiałów w zależności od rodzaju mediów jakim są dedykowane.
Objętość: 21 stron.

Spis treści
Po co nam media?
I. Jakie są rodzaje mediów?
II. Jakich wiadomości oczekują media? Co jest dla nich atrakcyjne?
III. Zasady współpracy z dziennikarzami
IV. Formy współpracy z dziennikarzami
V. Strategia komunikacji – czyli co i jak chce przekazać
VI. Jak trafić pod właściwy adres – czyli baza kontaktów
VII. Skuteczna informacja prasowa
VIII. Przepis na udaną konferencję
IX. Aspekty prawne
X. Mój plan działania

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w II Kongresie Terapii i pielęgnacji skóry problematycznej.

Kongres organizowany jest przez magazyn art of BEAUTY. Postanowiliśmy po raz drugi poruszyć dokładnie tematykę skóry problematycznej, w związku z dużą ilością zapytań ze strony Kosmetologów.
Celem kongresu jest zapoznanie uczestników z problematyką leczenia i pielęgnacji skóry problematycznej.
Tegoroczna tematyka kongresu obejmuje interdyscyplinarną wiedzę z zakresu kosmetologii, zdrowia, psychologii. Została dobrana na podstawie badań przeprowadzonych w salonach kosmetologicznych jesienią 2017 i wiosną 2018.

Kongres ma za zadanie podniesienie poziomu wiedzy kosmetologów, przekazanie wiedzy na temat specyfiki skóry problematycznej, najnowszych trendów, ale również sprawdzonych metod – osobom, które chcą rozwijać się zawodowo i prowadzić biznes na najwyższym poziomie.
Problem ten dotyka coraz większą część populacji. Jej pielęgnacja wymaga korzystania z pomocy specjalistów, jak również współpracy pomiędzy lekarzem dermatologiem, lekarzem medycyny estetycznej a kosmetologiem.
Podczas kongresu zostaną przedstawione tematy związane z przyczynami powstawaniu problemów, metodom zapobiegania oraz pielęgnacji i terapii. Planujemy przedstawić również aspekt psychologiczny.
Kongres jest też okazją do zapoznania się z bogatą ofertą produktów i zabiegów przeznaczonych do przeciwdziałania tym problemom.
Kongres jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kongresowi będzie towarzyszyła wystawa tematyczna Firm Partnerskich. Uczestnicy będą mogli skorzystać z promocji dostępnych tylko dla uczestników Kongresu.

 

 

W dniu 28 października (niedziela) odbędzie się VI Kongres Kosmetologii Estetycznej.

 

ADRESACI KONFERENCJI
kosmetolodzy i właściciele salonów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej oraz Wellness, lekarze medycyny estetycznej

KONGRES OBEJMUJE
– wykłady
– prezentacje i sprzedaż na stoiskach
– promocje na portalu www.artofbeauty.com.pl, magazynie drukowanym art of BEAUTY, FB art of BEAUTY

Link do relacji z poprzednich edycji >>>

EuroCentrum Konferencyjne: