BIOTANIQE ANTI-POLLUTION Nawilżający Krem/Żel Opóźniający Oznaki Starzenia

93

Biotaniqe ANTI-POLLUTION to innowacyjna linia zapobiegająca przedwczesnemu starzeniu się skóry dzięki blokadzie agresywnych czynników środowiska i odseparowaniu zanieczyszczeń od jej powierzchni.

Nawilżający Krem/Żel Opóźniający Oznaki Starzenia

Nawilżający Krem/Żel Opóźniający Oznaki Starzenia to lekka emulsja, która głęboko nawilża skórę. Ujędrnia ją i wygładza. BioTarcza Ochronna AlgaSkin2 chroni skórę przed zanieczyszczeniami, utrzymując młody i promienny wygląd cery.

Wyciąg z Zielonej Herbaty neutralizuje wolne rodniki, zapobiegając powstawaniu zmarszczek i wiotczeniu skóry. Woda probiotyczna pro.aQua wspiera pożyteczną mikroflorę skóry, łagodzi i koi.

INNOWACJA BIOTANIQE!
AlgaSkin2 – BioTarcza Ochronna

To najnowszej generacji alginat otrzymany w wyniku aktywności morskich enzymów, działający jak niewidoczna maska ochronna, niczym „druga skóra”. Blokuje dostęp zanieczyszczeń z powietrza, cząstek smogu (PM2.5), metali ciężkich oraz dymu papierosowego, chroniąc skórę przez cały dzień. Uniemożliwia ich penetrację do głębokich warstw, zapobiegając zniszczeniom na poziomie komórkowym. Skóra zachowuje promienny wygląd oraz jest odporna na procesy starzenia spowodowane działaniem toksyn.

Sposób użycia: Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Dostępny w drogeriach ROSSMANN

Cena: 23,99 zł / 50 ml

https://www.eveline.eu

DSD de Luxe