AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY
AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY

AKADEMIA MSP OCHRONY ZDROWIA I URODY
Usługi, edukacja i dystrybucja aparatury kosmetycznej na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się profesjonalnym świadczeniem usług, kompleksowym kształceniem z kosmetologii estetycznej, podologii, kreowania wizerunku, odnowy biologicznej Spa & Welles, masażu w ramach szkół policealnych i specjalistycznych kursów zawodowych. Jesteśmy dystrybutorem aparatury z wykorzystaniem nowej technologii w kosmetologii i podologii. Wydajemy dyplomy i certyfikaty potwierdzające najwyższe kwalifikacje.

Szkoły policealne to interesujące, innowacyjne kierunki kształcenia. Po ukończeniu policealnej szkoły rocznej absolwenci otrzymują tytuł specjalisty. Po ukończeniu policealnej szkoły dwuletniej Kosmetyki Profesjonalnej absolwenci otrzymują tytuł technika oraz świadectwo ukończenia szkoły policealnej.

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia dostosowany do potrzeb i wymogów rynku europejskiego.
Nasze szkoły posiadają pracownie kosmetyczne i sale wykładowe wyposażone w zestawy multimedialne, system DVD, tablice interaktywne. Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody korzysta z własnych, nowocześnie wyposażonych pracowni kosmetycznych z kompleksowym wyposażeniem stanowisk gwarantujących profesjonalne przygotowanie naszych słuchaczy do zawodu i samodzielnej pracy.

Szkoły, specjalistyczne kursy zawodowe Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody i świadczone usługi wyróżniają się wysoko wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną z długoletnim stażem pracy i uprawnieniami pedagogicznymi. Atutem Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody jest skuteczność zabiegów, efektywność nauczania, realizowanie się naszych słuchaczy w wyuczonym zawodzie, pomoc w pozyskiwaniu aparatury z wykorzystaniem nowej technologii i przede wszystkim satysfakcja z posiadanych kwalifikacji.

Monika Sekita-Pilch


GORZÓW WLKP:
ul Targowa 9,
tel 095 7354 918
info 506615971
www.akademiamsp.eu
www.medical-beauty.pl

Galeria
Najnowsze wydanie
2 / 2016
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień