BIOMARIS - Kosmetyki thalasso dla gabinetów kosmetycznych. NOWA MARKA
BIOMARIS - Kosmetyki thalasso dla gabinetów kosmetycznych. NOWA MARKA

NOWA MARKA

Kosmetyki thalasso dla gabinetów kosmetycznych

Motto BIOMARIS od lat pozostaje niezmienne: zdrowie i piękno z morza. Stawiając zdrowie na pierwszym miejscu podkreśla się, że najważniejsza jest kondycja skóry, a piękny wygląd jest tego rezultatem. Jako bazę BIOMARIS stosuje głębinową wodę morską (Maris Aqua), o składzie niezwykle zbliżonym do składu płynów ustrojowych człowieka. Dzięki temu kosmetyki bremeńskiego producenta mają niezrównaną kompatybilność ze skórą i wysoką skuteczność.

Punktem wyjścia jest działanie w zgodzie ze skórą i z szacunkiem wobec jej potrzeb oraz mechanizmów nią rządzących.Taka filozofia pielęgnacji „bez przemocy” sprawdza się znakomicie w pielęgnacji różnych typów skóry, na wszystkich etapach dojrzałości. Przez blisko 8 dekad działalności laboratorium BIOMARIS opracowało serie kosmetyków odpowiednich dla skóry młodej i trądzikowej, normalnej i suchej, dojrzałej i wymagającej, wrażliwej i bardzo wrażliwej, także z atopowym zapaleniem skóry czy łuszczycą.

Największą popularnością wśród gabinetów kosmetycznych cieszy się seria do skóry suchej, ścieńczonej i dojrzałej: rich care concept, a w niej – krem bestseller: super rich cream. Pielęgnacja BIOMARIS obejmuje kosmetyki do twarzy (także dla mężczyzn) i do ciała, do zabiegów i pielęgnacji domowej. Od niedawna dostępna jest także seria beauty colors – kosmetyki do makijażu z pielęgnacyjnymi ekstraktami.

BIOMARIS otrzymał Laur Konsumenta jako Odkrycie Roku 2012. Więcej informacji znaleźć można na www.biomaris.pl i w strefie B2B www.biomaris.com.pl

www.biomaris.pl – informacje o marce, adresy i kontakty
www.biomaris.com.pl – strefa B2B: składanie zamówień, informacje o promocjach i produktach

Zapraszamy na www.facebook.com/BIOMARISPolska – promujemy tam współpracujące Gabinety, organizujemy konkursy, informujemy, uczymy, a czasem i… rozśmieszamy.

Wyłączny dystrybutor w Polsce:
CREME Goods Company Sp. z o. o.

Al. Wilanowska 97E
02-765 Warszawa
tel. 692 45 11 46, zamówienia@creme.com.pl

Galeria
Najnowsze wydanie
2 / 2016
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień