relacje z wydarzeń
KAT VON D BEAUTY PRZYBYWA DO POLSKI

 

Premiera na wyłączność w SEPHORA – 22 września 2017r.


YOUR MAKE UP. YOUR ATTITUDE.

TRWAŁOŚĆ. MOCNA PIGMENTACJA. PEŁNE KRYCIE.

Kat Von D, sławna amerykańska artystka tatuażu, z dumą ogłasza premierę swojej autorskiej kolekcji kosmetyków do makijażu - Kat Von D Beauty - w Polsce już 22 września 2017r., na wyłączność w Sephora.

Od artystki, muzyka i tatuażystki do światowego fenomenu piękna - Kat stworzyła ikoniczną markę, oferującą kolekcję kosmetyków do makijażu o niezwykłej trwałości, nasyconych pigmentami i zapewniających pełne pokrycie koloru.
Kat Von D Beauty to odważna marka, która łamie kody, przedstawiając kompletną kolekcję kosmetyków do makijażu: oczu, cery i ust. Niezwykłe opakowania, zaprojektowane przez Kat, nadają tej kolekcji oryginalny i autentyczny charakter. Kat od lat jest weganką i z założenia żaden z produktów nie jest testowany na zwierzętach i nigdy nie będzie. Prawie wszystkie formuły kosmetyków są wegańskie, większość z nich na opakowaniach ma napis: „100% Cruelty Free!”

Kat Von D celebruje indywidualny charakter każdej kobiety a także sposób jej autoekspresji.
Prawdziwie kultowa, na światowym poziomie - marka Kat Von D Beauty - wyróżnia się także dynamiką w mediach społecznościowych, które łączą i aktywują jedną z najbardziej powiązanych i kreatywnych wspólnot beauty.

www.sephora.pl 

Najnowsze wydanie
2 / 2016
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień