zapowiedzi
Kosmetyczka Roku 2017 – jubileuszowa, 5. edycja!

Już niebawem, podczas 36. Międzynarodowego Kongresu i Targów LNE w Krakowie poznamy kolejną Kosmetyczkę Roku.

 

Na zwyciężczynię, oprócz prestiżowego tytułu oraz uznania branży beauty, czeka Toyota Aygo z bagażnikiem pełnym prezentów.
Jedyny taki konkurs w Polsce!


Bielenda Professional już od pięciu lat docenia najlepsze kosmetyczki w branży. Kosmetyczka Roku to jedyne takie wydarzenie w Polsce. Wydarzenie, podczas którego profesjonalistki wykazujące się największą wiedzą i umiejętnościami zostają nagrodzone i wyróżnione, a jedna z nich… odjeżdża nowym samochodem z bagażnikiem wypakowanym prezentami.

Dlaczego warto powalczyć?
Nagrody, jakie przewidziane są dla zwyciężczyni są imponujące. Kosmetyczka Roku 2017 otrzyma:
• Toyotę Aygo z bogatym wyposażeniem multimedialnym.
• Kurs makijażu medycznego „Dermacolor Camouflage System” od firmy Kryolan.
• Voucher o wartości 1000 zł na zakup kosmetyków Bielenda Professional.
• Voucher o wartości 1200 zł na zakup kosmetyków Kryolan.
• Kryształową statuetkę.
Oprócz tych namacalnych korzyści, niemniejszą wagę ma prestiżowy tytuł „Kosmetyczka Roku” oraz uznanie branży beauty.

„Konkurs Kosmetyczka Roku to jedna z ważniejszych inicjatyw w branży kosmetycznej. Motywuje i inspiruje uczestników do dalszego rozwoju. Konkurs jest rozpoznawalny, po pięciu latach organizacji śmiało możemy stwierdzić, że ma już swoją ugruntowaną renomę. Nagradzane są profesjonalistki z największą wiedzą, umiejętnościami i pasją” – mówi Karolina Waś, kosmetolog, marketing manager Bielenda Professional.

Nowa formuła – więcej finalistek
Piąta, jubileuszowa edycja konkursu przyniosła zmiany w formule. Po wypełnieniu internetowego testu wiedzy do finałowego etapu przeszło nie 10, a aż 20 osób – po jednej osobie z każdego województwa (będą to Mistrzowie Województw) oraz 4 dodatkowe osoby z kolejno najlepszymi wynikami, już bez podziału na województwa.

Finał przy samiutkich Tatrach
Finalistki gościmy przez dwa dni w ekskluzywnym hotelu – w roku 2017 to Grand Hotel Stamary położony u podnóża Tatr, w Zakopanem. Jednak zanim przyjdzie czas na przyjemności, każda musi wykonać finałowe zadanie pod okiem jury. To ono ostatecznie zdeterminuje, która z Pań otrzyma tytuł Kosmetyczki Roku. Kiedy część konkursowa dobiega końca, zapewniamy zaproszonej dwudziestce atrakcje, m.in. warsztaty makijażu, warsztaty ze stylistką gwiazd czy spotkanie ze stylistami fryzur. Dzień wrażeń wieńczy uroczysta kolacja i wspólna zabawa do rana.

Która z Pań została Kosmetyczką Roku zdradzamy dopiero podczas Kongresu i Targów LNE w Krakowie – w jego trakcie odbywa się Gala Finałowa i wręczenie nagród.

 

Najnowsze wydanie
2 / 2016
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień