relacje z wydarzeń
Najpiękniejsi pod pędzlami wizażystek marki Golden Rose

Polski finał The Look of The Year - najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego na świecie już za nami. Podczas uroczystej gali piękne modelki i przystojni modele walczyli o zaszczytny tytuł w makijażach stworzonych przez ekspertki marki Golden Rose. Zobaczcie, jak zaprezentowali się urodziwi kandydaci i kto zdobył nagrodę otwierającą drzwi do modelingu na światowym poziomie.

The Look of The Year to szansa, aby stać się nową twarzą świata mody i zyskać bajeczną sławę. Wydarzenie odbywa się od ponad 30 lat i cieszy się nieustannie rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród pasjonatów modelingu, znawców świata mody, jak i kandydatów.

Podczas finałowej gali, która odbyła się 08 września 2017 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, finaliści walczyli o tytuł najlepszego modela i najlepszej modelki w Polsce. Zmagania uczestników swoimi umiejętnościami wspierały wizażystki Golden Rose. Zadaniem ekspertek było wykonanie przemyślanych makijaży, które sprawiły, że wszyscy uczestnicy prezentowali się wyjątkowo atrakcyjnie – co tylko utrudniało wybór jury.

Zaszczytny tytuł zdobyli Kamil Bahar z Poznania i Jolanta Wilczek z Raciborza. Laureaci będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie THE LOOK OF THE YEAR, który odbędzie się we Włoszech.

Najnowsze wydanie
2 / 2016
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień