zapowiedzi
Ogólnopolskie Warsztaty Kosmetologiczne marki EsthiCell PROFESSIONAL


Adresowane do osób zawodowo czynnych w branży usług beauty

To specjalne wydarzenie adresowane jest do kosmetologów i kosmetyczek aktywnie wykonujących swój zawód. Warsztaty, w ramach których zostanie oceniona praktyczna wiedza z zakresu znajomości profesjonalnych produktów zabiegowych oraz urządzeń stosowanych w kosmetyce i kosmetologii (nieinwazyjnych). Umiejętność łączenia różnych metod stosowanych w branży usług beauty w kontekście zwiększania efektywności zabiegów. Przykładem są tu zabiegi łączone. Należy jednak w tym przypadku wykazać się praktyką i wiedzą. Terapie łączone dają bardzo dobre efekty, jednak nieumiejętne łączenie zabiegów może nie przynieść oczekiwanych efektów lub nawet wpłynąć negatywnie na cały proces zabiegowy.

Warsztaty odbędą się 25 września (poniedziałek) 2017 roku w Warszawie. Jeśli chcesz sprawdzić się, a przy okazji mieć możliwość zdobycia nagród, prześlij swoje zgłoszenie na adres e-mail: biuro@esthicell.pl (w temacie wpisz: Zgłoszenie Warsztaty Kosmetologiczne)
Po 1-sze: W ramach zgłoszenia wykonaj następujące zadanie:
Napisz jakie zabiegi łączone, najbardziej sprawdzają się w Twojej praktyce usług beauty. Opisz ich efekty i uzasadnienie do zastosowania.

Po 2-gie: W zgłoszeniu zamieść również obowiązkowo następujące informacje:
Imię i Nazwisko:
Staż pracy na stanowisku kosmetyczka/kosmetolog:
Wymień zabiegi, w których się specjalizujesz:
Obecne miejsce wykonywania zawodu (nazwa i miejscowość):
Kontakt telefoniczny:
Adres e-mail:

Na zgłoszenia czekamy do dnia 31 sierpnia 2017 włącznie. Z nich zostanie wybranych maksymalnie 12 osób, które wezmą udział w warsztatach. W dniu warsztatów uczestnicy otrzymają informacje o preparatach oraz urządzeniach, które będą dostępne do zrealizowania zadania. Przed jego rozpoczęciem zostaną przekazane kluczowe informacje o nich.

Jury z wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w warsztatach nagrodzi 3 osoby. Oceniana będzie umiejętność wykorzystania produktów i urządzeń. Nagroda, którą otrzyma każda z 3 osób wybranych przez jury obejmuje:
- segregator z procedurami higieniczno-sanitarnymi adresowanymi dla gabinetów beauty oraz zestawy produktów do dezynfekcji firmy MEDILAB tj. produkt do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk AHD 1000 oraz krem do rąk Mediwax;
- zestaw kosmetyków marki EsthiCell PROFESSIONAL obejmujący 24 sztuki preparatów w linii Multi Focus Therapy;
- kampania reklamowa na portalu serwisuroda.pl i mediach społecznościowych;
- usługa konsultingowa firmy COSMED Consulting w zakresie audytu działalności salonu, w kontekście zwiększenia jego potencjału i przychodów.

Najnowsze wydanie
2 / 2016
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień