zapowiedzi
VI KONGRES ANTI-AGING

 

26 marca 2017
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

 

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w VI Kongresie Anti-Aging, organizowanym przez „art of BEAUTY”.
Jest to już szósta edycja. W tegorocznej edycji wzięliśmy pod uwagę tematy, które najczęściej pojawiały się w badaniu gabinetów kosmetologicznych, które zrealizowaliśmy w listopadzie 2016 roku.
Tematyka VI Kongresu Anto-Aging będzie prezentowała szeroką wiedzę interdyscyplinarną z zakresu anti-aging taka jak profilaktyka, dietetyka, najnowsze trendy oraz metody niekonwencjonalne po które coraz częściej sięga medycyna i kosmetologia. Podczas kongresu nie zabraknie również prezentacji nowych zabiegów, preparatów i metod. Ta gałąź kosmetologii rozwija się najdynamiczniej i i dlatego ważna jest stała aktualizacja wiedzy oraz wymiana doświadczeń.

Kongres jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kongresowi będzie towarzyszyła wystawa tematyczna Firm Partnerskich.
Uczestnicy będą mogli skorzystać z promocji dostępnych tylko dla uczestników Kongresu.

DATA, MIEJSCE
26 marca 2017, ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

ADRESACI KONFERENCJI
Kosmetolodzy, kosmetyczki, właściciele salonów kosmetycznych, pracownicy i właściciele salonów medycyny estetycznej oraz Wellness, lekarze medycyny estetycznej

KONGRES OBEJMUJE
- wykłady
- prezentacje i sprzedaż na stoiskach

PROGRAM KONGRESU

8.45-9.45
rejestracja

9.45 -10.15
Trendy i tendencje w terapiach anti-aging
Dr Joanna Klonowska, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

10.15-10.55
Nowoczesne peelingi chemiczne – maksymalna skuteczność i komfort dla klienta
Marta Hartka, Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i szkoleniowym w profesjonalnych firmach kosmetycznych, Specjalista ds. kosmetyki profesjonalnej marki YONELLE MEDESTHETIC

10.55-11.35
Kosmetyki pre i probiotyczne w zachowaniu zdrowia, odporności i młodości skóry.

Kosmetyki pre i probiotyczne a skóra problematyczna.
Dr n. med. Izabela Załęska, Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej AWF Kraków

11.35-12.05
przerwa na kawę

12.05-12.35
Lifting Spray Yvene Cosmetics alternatywą medycyny estetycznej
Iwona Ściślicka, Dyrektor Firmy Yvene Cosmetics

12.35-13.15
Zastosowanie Plasmy ARC DUO w zabiegach anti-aging
Jarosław Rodzeń, Ekspert z Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Katedra Kosmetologii 

13.15-13.55
Komórki macierzyste w terapii anti-aging - nadzieje a rzeczywistość
Dr Zbigniew Leśniowski, Centrum Szkoleniowe Kosmetologii Medycznej

13.55-14.40
lunch

14.40-15.10
Żywienie odmładzające biologicznie - dobór produktów, subtelne techniki kulinarne, idea local food - Aureliusz Wilk, Specjalista żywienia funkcjonalnego i neurogastronomii

15.10-15.50
Inflammaging - stan zapalny jako mechanizm starzenia. Rozwiązania w składnikach pochodzenia naturalnego, czy rozwoju biotechnologii?
Bartosz Jasłowski, Safety Assessor/Nemea Technologies

15.50-16.30
Osocze bogatopłytkowe bez tajemnic. Jak dokonać słusznego wyboru systemu?
Robert Nobel, trener, audytor, manager marki MesoLogic

16.30 -16.45
zakończenie kongresu, losowanie upominków

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie.

WARUNKI UCZESTNICTWA

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM, DO DNIA 23.03.2017:
Cena uczestnictwa – 110 zł (z VAT)
Dla uczestników naszych Kongresów 2012-2016 – 10% upustu.
Za rekomendację 10% - osoba rekomendująca i rekomendowana.
Rekomendacja dotyczy osoby, która jeszcze nigdy nie brała udziału w naszych kongresach.

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ W DNIU KONGRESU:
Cena uczestnictwa – 120 zł (z VAT)
Dla uczestników naszych Kongresów 2012-2016 – 110 zł (z VAT)
Za rekomendację - osoba rekomendująca i rekomendowana – 110 zł (z VAT)
Rekomendacja dotyczy osoby, która jeszcze nigdy nie brała udziału w naszych kongresach.

Cena obejmuje:
- udział w wydarzeniu
- dyplom uczestnictwa
- prenumerata roczna magazynu art of BEAUTY
- materiały konferencyjne
- lunch, przerwy kawowe
- pakiet próbek i miniproduktów
- udział w losowaniu nagród – łączna pula ponad 1000 zł

W przypadku nieobecności osoby, która uiściła opłatę przesyłamy pocztą materiały kongresowe, w tym wykłady – prezentacje na płycie.

Upominek za zgłoszenie 3 lub więcej osób (zgłoszenie potwierdzone wpłatą) - "Przemiana - od nadwagi do odwagi, czyli jak odnalazłam siebie" Tory Johnson

Tory Johnson zawsze miała nadwagę i chociaż wstydziła się swego wyglądu, nigdy nie znalazła w sobie dość siły, by to zmienić. Poskutkowało dopiero ostrzeżenie od szefowej działu informacyjnego ABC News: jeśli Tory nie schudnie, jej dalsza kariera telewizyjna może stanąć pod znakiem zapytania. Podziałało to jak grom z jasnego nieba i stało się impulsem dla przemiany. Przemiana rozpoczyna się od incydentu, który otwiera Tory oczy na realia i popycha ją w podróż ku wymarzonemu, chudszemu ja. Tory sporządza plan, zapisuje listę rzeczy, z których jest skłonna zrezygnować i poddaje się rygorowi samodyscypliny. Z rozbrajającą szczerością opowiada o walkach, jakie toczyła po drodze i demonach, jakie przyszło jej pokonywać. Przemiana wywraca jej życie do góry nogami: Tory staje się zdrową, szczupłą i szczęśliwszą kobietą. Przemiana to książka dla każdego, kto pragnie zmienić swoje życie: inspiruje i daje wskazówki, jak raz na zawsze przejąć nad nim kontrolę.

Tory Johnson, współautorka porannego programu Good Morning America, pomaga kobietom w realizacji ich marzeń. Sama dokonała zaskakującej wolty w swoim życiu, stając się z najemnej pracownicy biznesmenką. Po przykrym doświadczeniu, jakim była utrata pracy, założyła dwa dochodowe przedsiębiorstwa. Teraz, po drugiej spektakularnej zmianie (udało się jej w ciągu roku schudnąć niemal 30 kilogramów), Tory chce pokazać innym, jak poprzez zmianę sposobu myślenia można urzeczywistniać swoje życiowe cele.


Aby wziąć udział w konferencji należy przesłać zgłoszenie, zawierające:
Imię, nazwisko, nazwę i adres salonu, NIP, telefon, ilość osób
na adres e-mail e.cesarz@esteticapolska.pl
oraz dokonać wpłaty na konto Beauty Business Partner Sp. z o.o.:
Bank Millenium, nr konta: 55 1160 2202 0000 0001 1831 1975

W przypadku osoby prywatnej:
należy przesłać zgłoszenie, zawierające:
Imię, nazwisko, telefon, ilość osób
na adres e-mail e.cesarz@esteticapolska.pl
oraz dokonać wpłaty na konto Beauty Business Partner Sp. z o.o.:
Bank Millenium, nr konta: 55 1160 2202 0000 0001 1831 1975

KONTAKT Z ORGANIZATOREM
EWA CESARZ
kom: + 48 601 620 455
e.cesarz@esteticapolska.pl


WSPÓŁPRACA:

                

          

STOISKA:

                         

          


PATRONAT MEDIALNY:


 

PRELEGENCI:

 

 

 

 

Marta Hartka
Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i szkoleniowym w profesjonalnych firmach kosmetycznych, Specjalista ds. kosmetyki profesjonalnej marki YONELLE MEDESTHETIC

Nowoczesne peelingi chemiczne – maksymalna skuteczność i komfort dla klienta
Istnieją w kosmetyce takie składniki bez których ciężko byłoby sobie wyobrazić skuteczną pielęgnację cery dojrzałej. Do tej grupy zdecydowanie zaliczają się alfa i polihydroksykwasy. Wykorzystywane i badane od lat nadal kryją wiele tajemnic. Nieustannie odkrywane są nowe sposoby ich recepturowania i sposobu użycia. W czasie wykładu omówione zostaną nowoczesne rozwiązania w zastosowaniu peelingów chemicznych uwzględniające wysoką skuteczność, dzięki synergii działania składników i metod kosmetologicznych przy jednoczesnym możliwie najwyższym komforcie dla klienta. 


Bartosz Jasłowski, Safety Assessor/Nemea Technologies
Absolwent farmacji na University of Nottingham w Wielkiej Brytanii, członek brytyjskiego Society of Cosmetic Scientists. Założyciel i główny technolog w Nemea Technologies. Zajmuje się wykonywaniem ocen bezpieczeństwa kosmetyków. Jako safety assessor znany wśród klientów, jako twórca koncepcji obsługi prawnej dla mikroproducentów kosmetyków, która umożliwiła rozwój nowego segmentu rynku kosmetycznego w Polsce. 
Nemea Technologies - kompleksowa agencja wdrożeniowo-brandingowa dla rynku kosmetycznego. Łączy pracę specjalistów chemii kosmetycznej, marketingu i sprzedaży. Od badania rynku do koncepcji nowegu brand'u, przez opracowanie mas kosmetycznych, spełnienie wymogów prawnych i ustalenie kanałów sprzedaży. Nemea łączy wysiłki oddanych swoim dziedzinom specjalistów, aby tworzyć kompletne rynkowe projekty.

Inflammaging - stan zapalny jako mechanizm starzenia. Rozwiązania w składnikach pochodzenia naturalnego, czy rozwoju biotechnologii?
Inflammaging-to tajemniczo brzmiące słowo określające starzenie się organizmu spowodowane przewlekłym stanem zapalnym. Temat niezwykle ważny w kontekście pracy lekarza medycyny estetycznej, kosmetologa czy kosmetyczki. Stan zapalny jest jedną z najistotniejszych przyczyn destrukcji skóry,degradacji kolagenu i elastyny i innych zmian bezspośrednio wpływających na kondycje i dobry wygląd naszych klientów. W trakcie wykładu zostaną omówione rodzaje stanu zapalnego, jego wpływ na zmiany dokonujace się na różnych poziomach skóry oraz profilaktyka inflammagingu oparta na kontroli lekarskiej, suplementacji,terapiach zabiegowych oraz właściwie dobranych składnikach aktywnych produktów pielęgnacyjnych stosowanych w domu.

 

 

 

Dr Joanna Klonowska
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Nauczyciel akademicki na kierunku kosmetologia. Kosmetolog, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Łodzi. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Ratownik medyczny, menager służby zdrowia.

 


Dr Zbigniew Leśniowski
Lekarz, absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie i studiów Executive MBA na Nottingham Trent University UK.
Certyfikowany Ekspert (EBBA) Medycyny Estetycznej, będący uznanym autorytetem medycznym i autorem wielu artykułów w pismach branży kosmetycznej. Ekspert w prestiżowym Les Nouvelles Esthetiques (LNE) oraz Art of Beauty. Ceniony wykładowca kongresów krajowych i zagranicznych, wyróżniony nagrodą Medical Beauty Award (LNE) za wkład w udostępnianie i przekazywanie wiedzy kosmetologom z zakresu medycyny estetycznej. Współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Kosmetologii "Przyjazna Kosmetyka".
Dyrektor Naukowy Europejskiego Ośrodka Doskonalenia Lekarzy Medycyny Estetycznej ECLEST (www.eclest.pl) oraz Dyrektor Medyczny Centrum Szkoleniowego Kosmetologii Medycznej CSKM (www.kosmetologia-medyczna.pl).
Dr Zbigniew Leśniowski jest jedynym w Polsce lekarzem posiadającym uprawnienia Izby Lekarskiej do szkolenia kosmetologów z zakresu zabiegów medycyny estetycznej, będące dowodem bardzo wysokiego poziomu prowadzonych przez niego szkoleń oraz profesjonalizmu i bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.

 

 

 Robert Nobel

Trener, audytor, autor publikacji z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuje się w systemach medycznej karboksyterapii oraz osocza PRP, manager marki MesoLogic. 


Jarosław Rodzeń
Ekspert z Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Katedra Kosmetologii,członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego - specjalista w zakresie trychologii, kosmetologii i chemii kosmetycznej oraz wielki pasjonat tej tematyki.

Zastosowanie Plasmy ARC DUO w zabiegach anti-aging
Zastosowanie innowacyjnej technologii wytwarzania impulsu plazmowego (czyli jednakowej dawki plazmy) dla zwiększenia bezpieczeństwa przy wykonywaniu zabiegów.

 


 

Iwona Ściślicka
Dyrektor Firmy Yvene Cosmetics
Kosmetolog, absolwentka Śląskiej Szkoły Medycznej w Katowicach. Od ponad 24 lat związana jest z kosmetyką i medycyną estetyczną. Specjalizuje się w zabiegach anti- aging. Szkoleniowiec w dziedzinie kosmetyki i makijażu permanentnego. Przez 13 lat prowadziła własny salon kosmetyczny a obecnie jest producentem i właścicielem firmy Yvene Cosmetics.
https://www.facebook.com/YveneCosmetics/ 

 

 

 

Aureliusz Wilk
Specjalista żywienia funkcjonalnego i neurogastronomii, pedagog, wieloletni szef kuchni, autor greckich bestsellerów: książek z dziedziny zdrowego żywienia i specjalistycznych podręczników dla kucharzy.
Kontakt: https://www.facebook.com/aureliuszwilk 

Dr n. med. Izabela Załęska
Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii, specjalista z zakresu Kosmetologii Estetycznej, Medycznej i Leczniczej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011-2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists oraz biegły sądowy w dziedzinie kosmetologii. Szkoleniowiec grupy Loreal Polska. Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz sieci klinik medycznych Polmedics Ltd. w Wielkiej Brytanii. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową. 

formularz zgłoszeniowy
Najnowsze wydanie
2 / 2016
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień