twarz
EXPERT EXFOLIATION DERMIKA SALON&SPA

 

 

PROGRAM ZABIEGÓW EKSFOLIACJI - INNOWACJA W WALCE Z PRZEBARWIENIAMI INSPIROWANA NEURONAUKĄ

EXPERT EXFOLIATION
ZABIEG NIWELUJĄCY PRZEBARWIENIA
Kompleksowy program zabiegów eksfoliacji – teraz specjalnie do skóry z przebarwieniami.
Przebarwienia, czyli ciemniejsze plamy na skórze powstają, gdy nieprawidłowo działają melanocyty, komórki wytwarzające melaninę - barwnik skóry. Czasem jest ich w niektórych miejscach za dużo, czasem są zbyt aktywne i produkują za wiele barwnika. Powstają między innymi przez stres komórkowy, którego przyczyną są czynniki zewnętrzne np. słońce. Przedstawiamy wyjątkowy zabieg EXPERT EXFOLIATION od Dermika Salon&SPA. Unikatowy skład rozjaśnia wszelkie zmiany, ujednolica koloryt cery oraz regeneruje ją. Innowacja zabiegu polega na nowatorskiej fomule, która ogranicza ryzyko podrażnień - połączeniu działania tradycyjnych kwasów oraz kompleksu neuroaktywnego NeuroWhite Guard.

Kluczowe składniki:
KOMPLEKS EKSFOLIACYJNY PROCONTROL
To alternatywa dla tradycyjnej eksfoliacji: uwalnia cząsteczki AHA stopniowo i dzięki temu niweluje podrażnienia skóry, które mogą wywoływać kwasy.
KOMPLEKS NEUROWHITE GUARD
Neuroaktywny składnik, który redukuje stres komórkowy. Rozjaśnia zmiany i zmniejsza produkcję melaniny poprzez ograniczenie komunikacji między komórkami nerwowymi a melanocytami. Redukuje rozmiar i pigmentację przebarwień.

Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 6 zabiegów. Uzupełnienie zabiegu stanowią profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej – NOWOŚĆ CORNEO-ESSENCE – EMULSJA DO CERY Z PRZEBARWIENIAMI

Czas trwania zabiegu: do 50 min Cena 170 zł

Uzupełnienie zabiegu EXPERT EXFOLIATION ZABIEG NIWELUJĄCY PRZEBARWIENIA stanowią profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej.

N O W O Ś Ć
EXPERT EXFOLIATION
CORNEO-ESSENCE – EMULSJA DO CERY Z PRZEBARWIENIAMI
Wyjątkowy preparat stworzony w oparciu o rewolucyjną teorię KORNEOTERAPII, której istotą jest działanie na warstwę rogową skóry i inicjowanie w ten sposób procesów odnowy w jej głębszych warstwach.
Zabiegi eksfoliacji osłabiają kohezję zewnętrznych warstw stratum corneum, zwiększając złuszczanie i przyspieszając odnowę komórkową skóry.
Zastosowanie nowatorskiej formuły uwalniania składników aktywnych w celu kontroli ich stopniowej dyfuzji do skóry ograniczy ryzyko podrażnienia i podtrzyma efekt zabiegu eksfoliacji kwasami.
Zawarty w preparacie kompleks NEUROWHITE GUARD rozjaśnia przebarwienia i zmniejsza produkcję melaniny. Redukuje rozmiar i pigmentację przebarwień ograniczając efekty stresu komórkowego.
Poj. 50 ML Cena 120 zł

www.dermika.pl 


polecamy artykuły
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Utrzymujący się rumień twarzy może być spowodowany pierwszym stadium trądziku różowatego. Schorzenie bywa uciążliwe zwłaszcza latem, z uwagi na nadmierne nasłonecznienie skóry, które zaostrza nieprzyjemne objawy. Jak pozbyć się problemu?
więcej »
Czytaj etykiety kosmetyków
Czytaj etykiety kosmetyków
Podobno tylko 17% Polaków czyta etykiety na opakowaniu o składnikach zawartych w stosowanych kosmetykach....
więcej »
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Decydujesz się zrzucić dodatkowe kilogramy. Usuwasz ze spiżarni wszystkie niezdrowe, tłuste i słodkie pokarmy, jesz pełne ziarno, chude białko, owoce i warzywa. W pocie czoła ćwiczysz pięć razy w tygodniu. Wreszcie z nadzieją stajesz na wadze i… nic. Starasz się nie zniechęcać.
więcej »
Joga twarzy
Joga twarzy
Prawie każdy z nas wie, co to jest joga, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ćwiczyć można także twarz!
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień