porady
GlossyBox - pomysł na prezent

26.11.2012 

Słynne pudełko GlossyBox


Święta tuż, tuż, podpowiadamy więc ciekawy pomysł na elegancki prezent dla nas samych, bliskich, ale także dla partnerów biznesowych lub najlepszych klientów. GLOSSYBOX - to światowy hit popularny już w kilkunastu krajach, a od niedawna dostępny też w Polsce. Pięknie zapakowane, różowe pudełeczko z 5 mini kosmetykami luksusowych marek, można zamawiać online na www.glossybox.pl

Dzięki dostarczaniu pudełka prosto do domu, można wygodnie wypróbować mini produkty najlepszych marek. Comiesięczna wysyłka jest bardzo ekscytująca i wiąże się z wielkim wyczekiwaniem na pudełko, gdyż zamknięte w nim kosmetyki są niespodzianką. Mogą to być perfumy, balsamy, kosmetyki do makijażu, pielęgnacji ciała i włosów, a także lakiery do paznokci i inne ciekawe produkty kosmetyczne. Eleganckie pudełko z kosmetykami kosztuje tylko 49 zł już z wysyłką. 
polecamy artykuły
Tlenoterapia kosmetyczna
Tlenoterapia kosmetyczna
Współczesna kosmetologia pokazuje, że lekarstwem na zmęczoną i starzejącą się skórę z powodzeniem może być tlen. W specjalnej formule, jako komponent kosmetyków, doskonale pielęgnuje i regeneruje skórę.
więcej »
Tak bardzo kobieca
Tak bardzo kobieca
Jaki powinien być profesjonalny pedicure? Przede wszystkim higieniczny, dokładny, odprężający… i bardzo kobiecy.
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień