porady
Mabelle - dostawca surowców
Firma Mabelle została założona w 1987 roku przez małżeństwo Marzenę i Lecha Bielak. Głównym celem Mabelle jest wyszukiwanie i pozyskiwanie najskuteczniejszych i najbardziej interesujących surowców do produkcji kosmetyków. Współpracujemy z wybranymi producentami z całego świata i dystrybuujemy certyfikowane i sprawdzone surowce. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w kosmetologii. 

Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy dostarczać kwas hialuronowy do produkcji kosmetyków. Naszymi odbiorcami są wiodące polskie firmy. Łącząc naszą pasję, wiedzę oraz dwudziestopięcioletnie doświadczenie opracowaliśmy własne innowacyjne produkty. Tworzone przez nas kosmetyki przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą zachować zdrowy, młody i piękny wygląd swojej skóry. Głównym składnikiem aktywnym kosmetyków Mabelle jest skoncentrowany kwas hialuronowy, który nie tylko nawilża, lecz także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Staramy się żeby liczba i ilość konserwantów użytych do produkcji naszych kosmetyków była zawsze zmniejszona do niezbędnego minimum. Stosujemy wyłącznie konserwant zaakceptowany przez ECOCERT. 

Stałe ulepszanie substancji liftingujących zawierających kwas hialuronowy umożliwia nam osiąganie lepszych rezultatów w regeneracji starzejącej się skóry, co w konsekwencji prowadzi do większej satysfakcji klientów. 

Producent: 
Mabelle Marzena Bielak 
ul. Kondratowicza 63b/1 
03-285 Warszawa 
tel.: 22 743 36 91 
fax. 22 743 36 92 
biuro@mabelle.pl 
www.mabelle.pl 

Osoba do kontaktu: 
Maja Bielak 
kom. 792 622 240 
maja.bielak@mabelle.pl

polecamy artykuły
Tlenoterapia kosmetyczna
Tlenoterapia kosmetyczna
Współczesna kosmetologia pokazuje, że lekarstwem na zmęczoną i starzejącą się skórę z powodzeniem może być tlen. W specjalnej formule, jako komponent kosmetyków, doskonale pielęgnuje i regeneruje skórę.
więcej »
Tak bardzo kobieca
Tak bardzo kobieca
Jaki powinien być profesjonalny pedicure? Przede wszystkim higieniczny, dokładny, odprężający… i bardzo kobiecy.
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień