twarz
Nowości Mabelle


Firma Mabelle oferuje innowacyjne kosmetyki z kwasem hialuronowym jako głównym składnikiem aktywnym. Kosmetyki dedykowane są wszystkim, którzy chcą zachować zdrowy, młody i piękny wygląd skóry.
HyaluGen Serum Remodelujące z Kompleksem NAGAP-CG 

Serum HyaluGen przychodzi na ratunek skórze starzejącej się, w której znajduje się coraz mniej substancji wypełniających. Serum remodelujące stymuluje odnowę komórkową i redukuje widoczne objawy starzenia się skóry. Kompleks NAGAP-CG jest innowacyjną kombinacją surowców, pobudzających skórę do wytwarzania kwasu hialuronowego i jego ochrony przed enzymatycznym rozkładem. 
Ze względu na swoje działanie Serum HyaluGen może być traktowane jako molekularny wypełniacz, opóźniając zastosowanie hialuronowych iniekcji podskórnych. Zawarty w HyaluGen kwas hialuronowy daje efekt nawilżenia i wygładzenia skóry. HyaluMist Mgiełka Hialuronowa 

HyaluMist Nawilżająca Mgiełka Hialuronowa to kosmetyk do twarzy i ciała o właściwościach intensywnie nawilżających, łagodzących i odżywiających. Dzięki swoim wyjątkowym składnikom chroni skórę przed odwodnieniem, zapewnia długotrwałe poczucie komfortu i odprężenia. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy intensywnie nawilża skórę. Unikatowy kompleks cynku i miedzi działa bakteriostatycznie, zmniejsza błyszczenie skóry i kontroluje wydzielanie sebum. Delikatna konsystencja i relaksujący zapach łączący świeżość zielonych nut z bukietem jaśminu i różowego pieprzu przynosi ukojenie skórze i zmysłom.

polecamy artykuły
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Utrzymujący się rumień twarzy może być spowodowany pierwszym stadium trądziku różowatego. Schorzenie bywa uciążliwe zwłaszcza latem, z uwagi na nadmierne nasłonecznienie skóry, które zaostrza nieprzyjemne objawy. Jak pozbyć się problemu?
więcej »
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Decydujesz się zrzucić dodatkowe kilogramy. Usuwasz ze spiżarni wszystkie niezdrowe, tłuste i słodkie pokarmy, jesz pełne ziarno, chude białko, owoce i warzywa. W pocie czoła ćwiczysz pięć razy w tygodniu. Wreszcie z nadzieją stajesz na wadze i… nic. Starasz się nie zniechęcać.
więcej »
Czytaj etykiety kosmetyków
Czytaj etykiety kosmetyków
Podobno tylko 17% Polaków czyta etykiety na opakowaniu o składnikach zawartych w stosowanych kosmetykach....
więcej »
Joga twarzy
Joga twarzy
Prawie każdy z nas wie, co to jest joga, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ćwiczyć można także twarz!
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień