Maska biocelulozowa

17

08.07.2013 


kosmetyki profesjonalne

M’onduniq – Maska biocelulozowa z serum na bazie komórek macierzystych PhytoCellTec™ 

Spektakularny efekt drugiej skóry! 

Serum z komórkami macierzystymi na płacie biocelulozowym to zupełnie nowa i innowacyjna profesjonalna pielęgnacja: najnowszy wynalazek z dziedziny biotechnologii! 

Maska biocelulozowa dzięki swojej unikalnej trójwymiarowej strukturze, precyzyjnej formule, i zawartości 100% naturalnych włókien roślinnych (otrzymywanych w wyniku naturalnego procesu fermentacji mleka kokosowego) staje się niezwykle cennym i luksusowym zabiegiem pielęgnacyjnym! 

Skoncentrowane serum na bazie roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTec™ posiada silne właściwości regenerujące, naprawcze i nawilżające skórę. Maska biocelulozowa łagodzi i nawilża skórę, zapewniając jej promienny wygląd i uelastyczniając ją już po 20 minutach od aplikacji. Po nałożeniu, maska tworzy ochronną membranę, która dostarcza skórze cennych składników aktywnych znajdujących się w otaczającym ją serum. Maska opóźnia procesy starzenia się skóry, przyspiesza jej regenerację i idealnie przylega do twarzy, tworząc tzw. drugą skórę. Gwarantuje to idealnie wnikanie wszystkich składników aktywnych w głębsze partie skóry. 

Maska biocelulozowa posiada wybitne właściwości chłonne, ze względu na obecność nanostruktur, które zapewniają dużą możliwość absorpcji. Włókna biocelulozowe są w stanie zatrzymywać dużą ilość cieczy przewyższającą 100-krotnie ich suchą wagę, co daje 10 razy lepszą chłonność niż w przypadku tkanin klasycznych masek. 

Dzięki jej zastosowaniu można w łatwy i szybki sposób powiększyć ofertę gabinetu kosmetycznego o dodatkowe zabiegi. Maska idealnie sprawdzi się jako samodzielny zabieg po demakijażu twarzy, jak i również intensywne serum np. po mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem microrollera. Wówczas wnikanie serum w głębsze partie skóry jest jeszcze intensywniejsze. 

Więcej informacji: www.monduniq.pl 
tel: 50 738 77 27

DSD de Luxe