twarz
BIOMARIS - prekursor morskiej kosmetyki

 

 

 

 

Szum morza, słony smak na ustach i chłodna bryza na twarzy... Sama myśl o plaży i morzu odpręża i inspiruje do snucia wakacyjnych planów. Plaża z niepowtarzalnym widokiem bezkresu morza to miejsce relaksu i odpoczynku; tam swobodnie błądzą nasze myśli. To jest właśnie terapeutyczne działanie thalasso.

BIOMARIS jako marka specjalizująca się w kosmetyce thalasso od ponad 75 lat kieruje się mottem „Zdrowie i piękno z morza“. Wszystkie nasze produkty są oparte na cennych substancjach takich jak głębinowa woda morska, sól morska i morskie algi oraz szlachetne wyciągi z pereł czy kawioru.

Kosmetyki wyjątkowe dzięki głębinowej wodzie morskiej

Dziewicza głębinowa woda morska z odległych przestrzeni Północnego Atlantyku stanowi bazę dla kosmetyków BIOMARIS. Nietknięta cywilizacją i wpływem przemysłu woda pochodzi ze strumienia lodowcowego z Grenlandii, po czym oczyszczana jest w sposób naturalny.

W harmonii ze skórą

Unikalna głębinowa woda morska (Maris Aqua) jest nadzwyczaj bogata w minerały i pierwiastki śladowe niezbędne dla zachowania zdrowia. Jest niezwykle zbliżona składem do naszej krwi. Dzięki temu produkty BIOMARIS mają niezrównaną kompatybilność ze skórą. Działają w harmonii z organizmem i procesami fizjologicznymi naturalnie zachodzącymi w skórze. Wysokiej klasy kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała BIOMARIS zostały w Polsce docenione Laurem Konsumenta.

Dystrybutor

Oferta dystrybutora skierowana jest do gabinetów kosmetycznych działających niezależnie lub w ramach hotelowej strefy spa. Dostarczamy skuteczne i bezpieczne preparaty w atrakcyjnych cenach. Oferujemy zabiegi z autorskim kompresem BIOMARIS dające długotrwałe efekty. Zapewniamy też wsparcie próbkami, dzięki czemu salon nie tylko wykonuje zabiegi, ale też prowadzi sprzedaż wysokiej jakości preparatów do pielęgnacji domowej, przez co zaskarbia sobie lojalność Klientek. 
Dowodów tej lojalności – i zachwytu kosmetykami BIOMARIS – mamy wiele, choćby wpisy na Facebooku. Zapraszamy: włącz swój Gabinet w trend thalasso!

KONTAKT:
zamówienia@creme.com.pl
tel. 692 45 11 46
www.biomaris.pl
www.biomaris.com.pl – zamówienia B2B
www.facebook.com/BIOMARISPolska - ciekawostki, wiedza o thalasso i pielęgnacji

polecamy artykuły
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Utrzymujący się rumień twarzy może być spowodowany pierwszym stadium trądziku różowatego. Schorzenie bywa uciążliwe zwłaszcza latem, z uwagi na nadmierne nasłonecznienie skóry, które zaostrza nieprzyjemne objawy. Jak pozbyć się problemu?
więcej »
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Decydujesz się zrzucić dodatkowe kilogramy. Usuwasz ze spiżarni wszystkie niezdrowe, tłuste i słodkie pokarmy, jesz pełne ziarno, chude białko, owoce i warzywa. W pocie czoła ćwiczysz pięć razy w tygodniu. Wreszcie z nadzieją stajesz na wadze i… nic. Starasz się nie zniechęcać.
więcej »
Joga twarzy
Joga twarzy
Prawie każdy z nas wie, co to jest joga, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ćwiczyć można także twarz!
więcej »
Czytaj etykiety kosmetyków
Czytaj etykiety kosmetyków
Podobno tylko 17% Polaków czyta etykiety na opakowaniu o składnikach zawartych w stosowanych kosmetykach....
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień