dr Robert Chmielewski
ciało
Body Contouring
Body Contouring już w Polsce! Pierwsze na świecie Body Jet Evo dostępne w Warszawie 


29 października 2012 r. Polska dołączyła do krajów, w których jest dostępna najnowsza generacja urządzenia Body Jet Evo. Rclinic, jako pierwsza polska klinika medycyny estetycznej, oferuje swoim pacjentom zabieg Body Contouringu - plastykę ciała, podkreślającą to, co najpiękniejsze, czyli naturalne kształty i mięśnie. 


Ciało spod dłuta Michała Anioła 

Jaka jest recepta na pięknie wyrzeźbione ciało? Wsparciem w dążeniu do idealnych kształtów jest medycyna estetyczna. Polska dołączyła do krajów, w których jest dostępny nowy zabieg – Body Contouring. Prekursorem tej metody w Polsce jest dr Robert Chmielewski, znany i ceniony chirurg, właściciel kliniki medycyny estetycznej Rclinic. Body Contouring jest wykonywane przy użyciu najnowszej generacji Body Jet Evo. Urządzenie służy do metody Aqua Shape – nowoczesnego i najbardziej naturalnego sposobu usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej, bazującego na działaniu strumienia wody. 

Woda, która… modeluje 

Body Contouring to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością w krajach zachodnich. Na czym polega jego fenomen? Nowoczesna medycyna estetyczna, dzięki takim urządzeniom jak Body Jet Evo i metodzie Aqua Shape, umożliwia precyzyjną plastykę ciała bez ingerencji skalpela. Body Contouring jest skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, ponieważ pozwala na podkreślenie linii mięśni i naturalnych kształtów. W krajach zachodnich, w których zabieg jest już oferowany od kilku lat, pacjentki najchętniej modelują takie części ciała jak brzuch, talia, plecy, uda i pośladki. Mężczyźni mogą uwydatnić zarys swoich mięśni m.in. na brzuchu czy rękach. Body Contouring opiera się na działaniu strumienia wody, który poprzez cienką kaniulę wprowadzany jest pod skórę, a następnie wymywa tkankę tłuszczową. Największą zaletą Body Countouringu jest trwałość osiągniętego efektu. 

Medycyna estetyczna coraz bliższa naturze 

Przyszłość medycyny estetycznej to zabiegi jak najbardziej naturalne i nieinwazyjne. Nowe zabiegi, które proponujemy naszym pacjentom, mają w coraz większym stopniu bazować na zbliżonych naturze i tolerowanych przez ludzki organizm składnikach. Tendencje te widać zarówno podczas opracowywania składu kremów odmładzających, jak i przy zabiegach medycznych – wyjaśnia dr Robert Chmielewski. Metoda Aqua Shape umożliwia uzyskanie trwałych efektów przy małej ingerencji w organizm. Terapie odchudzające i modelujące ciało, przeprowadzane przy użyciu Body Jet Evo, są precyzyjne i znacząco zmniejszają dyskomfort pacjentów po zabiegu. Aqua Shape jest zabiegem typu walk-in-walk-out. Pacjent jest poddawany jedynie miejscowemu znieczuleniu, a okres rekonwalescencji trwa około tygodnia – tłumaczy Robert Chmielewski. 

Body Countouring - czas na Polskę 

Nowatorski zabieg modelujący ciało, uwydatniający naturalne kształty oraz mięśnie jest już dostępny w Polsce. Znajdująca się na warszawskim Powiślu, klinika dr Roberta Chmielewskiego – Rclinic, oferuje swoim pacjentom spektrum zabiegów przy użyciu najnowszej generacji Body Jet Evo, w tym właśnie Body Contouring. Pacjenci kliniki mogą również korzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, chirurgii plastycznej, laryngologii rekonstrukcyjnej i estetycznej, laseroterapii, dietetyki, nowoczesnych metod modelowania twarzy i ciała. 

Dalszych informacji udzielają: 
Barbara Sołtysińska 
Livebrand Communications 
barbara.soltysinska@livebrand.pl 
kom.: 504 203 403 

Weronika Krzymińska 
Livebrand Communications 
weronika.krzyminska@livebrand.pl 
kom.: 602 438 959


polecamy artykuły
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Decydujesz się zrzucić dodatkowe kilogramy. Usuwasz ze spiżarni wszystkie niezdrowe, tłuste i słodkie pokarmy, jesz pełne ziarno, chude białko, owoce i warzywa. W pocie czoła ćwiczysz pięć razy w tygodniu. Wreszcie z nadzieją stajesz na wadze i… nic. Starasz się nie zniechęcać.
więcej »
Czas na wiosenną rewitalizację
Czas na wiosenną rewitalizację
Czy wiesz, że w ciągu zaledwie sześciu ostatnich miesięcy spożyłaś wraz z żywnością ok. 3,5 kg dodatków chemicznych (konserwantów, barwników, zagęstników, substancji wzmacniających smak i zapach, metali ciężkich, pestycydów, leków)?
więcej »
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Utrzymujący się rumień twarzy może być spowodowany pierwszym stadium trądziku różowatego. Schorzenie bywa uciążliwe zwłaszcza latem, z uwagi na nadmierne nasłonecznienie skóry, które zaostrza nieprzyjemne objawy. Jak pozbyć się problemu?
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień