porady
COHERENT - dostawca laserów
Firma COHERENT Polska, istnieje na rynku od 1993 roku i posiada w swojej ofercie najnowocześniejsze lasery do zabiegów kosmetycznych i dermatologicznych np.: legendarny laser do trwałej depilacji – LightSheer. Prezentujemy platformę PLATFORMATK oraz system LipoCryo.

PLATFORMATK – uniwersalne i wielozadaniowe platformy które sprawdzą się w każdym gabinecie kosmetycznym. W urządzeniach zastosowano nowatorskie połączenie IPL z dermabrazją oraz działaniem fal radiowych wspieranych falą akustyczną lub polem magnetycznym. 

System LipoCryo zasada kriolipolizy, nowatorska technika służąca do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabiegi wykonuje się w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów, melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny już po upływie 2 tygodni, ale na pełny rezultat należy czekać 6 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony jeśli dalsza kuracja jest potrzebna.Kontakt:
COHERENT Polska
tel.: 12 430 33 68, 429 67 47 
e-mail: coherent@op.pl 
www.coherent.com.pl

polecamy artykuły
Światło, które leczy
Światło, które leczy
Zabiegi laserowe trwale zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Laser w rękach doświadczonego specjalisty jest obecnie bezpiecznym i bardzo precyzyjnym narzędziem, a w leczeniu niektórych chorób laseroterapia jest uważana za metodę z wyboru.
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień