dr Urszula Brumer
porady
Ekspert radzi
30.11.2012

Z początkiem grudnia, rozpoczynamy poradnik – "Ekspert radzi". 

Naszym ekspertem jest dr Urszula Brumer z Dr Urszula Brumer Medycyna Urody. Pasjonatka, doświadczona konsultantka i praktyk medycyny estetycznej. Absolwentka Akademii Medycznej, założycielka i współwłaścicielka Kliniki Medycyna Urody. Wdrażała na polski rynek metody medycyny estetycznej, m.in.: mezoterapię włosów, twarzy, ciała, lipolizę, Pellevé, system Body Jet,. W praktyce zawodowej stosuje autorskie podejście do zabiegu konturowania twarzy (volumetrii), wykorzystując wachlarz metod terapii skojarzonej, gdzie decydującą rolę odgrywa mezoterapia. Dr Urszula Brumer to lekarz medycyny estetycznej z powołania, który nie „poprawia” urody, ale ją wydobywa co sprawia, że wygląd pacjentów jest w pełni naturalny. 

„Staram się, aby moi pacjenci wyglądali nie tylko młodo, ale by wyglądali codziennie jak zakochani, albo jak po długich, fantastycznych wakacjach” – mówi dr Urszula Brumer. 

Jeśli mają Państwo pytania z zakresu medycyny estetycznej i potrzebują rady eksperta zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres urszula.brumer@drbrumer.pl

Wybrane pytania wraz z odpowiedziami będziemy publikować na naszym portalu artofbeauty.com.pl, w sekcji medycyna estetyczna / porady oraz w naszych newsletterach. Zapraszamy do współpracy!
polecamy artykuły
Światło, które leczy
Światło, które leczy
Zabiegi laserowe trwale zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Laser w rękach doświadczonego specjalisty jest obecnie bezpiecznym i bardzo precyzyjnym narzędziem, a w leczeniu niektórych chorób laseroterapia jest uważana za metodę z wyboru.
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień