ciało
N-S I INIEKTOR

Urządzenie do wielogłowego próżniowego podania preparatu do skóry właściwej

N-S Iniektor to najnowsze urządzenie do mezoterapii igłowej w ofercie N-Symbiosis Polska. Urządzenie pozwala w bezpieczny sposób, podanie preparatu do skóry właściwej, nawet o wysokiej wiskoelastyczności w zaplanowanych dozach. System zapewnia iniekcję w równych odstępach. Dawka preparatu, za każdym razem jest jednakowa. Depozycja preparatu jest bardzo wysoka, w odróżnieniu od klasycznej mezoterapii za jedną iniekcją podajemy pięcioma igłami preparat co powoduje równe rozłożenie preparatu w tkance.
Precyzyjny bezpieczny Vacuum zapewnia komfort pacjenta.
Zadowolony pacjent zawsze powraca.

www.n-symbiosis.com 


polecamy artykuły
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Decydujesz się zrzucić dodatkowe kilogramy. Usuwasz ze spiżarni wszystkie niezdrowe, tłuste i słodkie pokarmy, jesz pełne ziarno, chude białko, owoce i warzywa. W pocie czoła ćwiczysz pięć razy w tygodniu. Wreszcie z nadzieją stajesz na wadze i… nic. Starasz się nie zniechęcać.
więcej »
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Utrzymujący się rumień twarzy może być spowodowany pierwszym stadium trądziku różowatego. Schorzenie bywa uciążliwe zwłaszcza latem, z uwagi na nadmierne nasłonecznienie skóry, które zaostrza nieprzyjemne objawy. Jak pozbyć się problemu?
więcej »
Czas na wiosenną rewitalizację
Czas na wiosenną rewitalizację
Czy wiesz, że w ciągu zaledwie sześciu ostatnich miesięcy spożyłaś wraz z żywnością ok. 3,5 kg dodatków chemicznych (konserwantów, barwników, zagęstników, substancji wzmacniających smak i zapach, metali ciężkich, pestycydów, leków)?
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień