ciało
Nanomezoterapia bezigłowa z fototerapią Led Blue&Green od Monduniq

 

Zabieg idealny dla skór bardzo wrażliwych, trądzikowych, alergicznych, hipoalergicznych wymagających odbudowy i regeneracji. Efekt synergii po zabiegach medycyny estetycznej takiej jak laser, silne peelingi, mezoteriapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa czy osocze bogato płytkowe lub karboksyterapia.

Jest to bezpieczna i nieinwazyjna terapia, nie pozostawiająca ran na skórze. Zabiegi nonomezoterapii bezigłowej opierają się na zastosowaniu mikroprądów do odżywiania głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego, przyspieszenia metabolizmu i poprawy przepływu limfy i krążenia krwi. Metoda ta sprawdza się również doskonale przy wygładzaniu zmarszczek, rozjaśnianiu skóry oraz utrzymywaniu odpowiedniego jej nawilżenia, leczeniu trądziku czy redukcji cellulitu, a także przyspieszaniu spalania tłuszczu i wyszczuplaniu.

FOTOTERAPIA LED BLUE&GREEN
Podczas naświetlania z wykorzystaniem technologii LED, światło przenika w głąb skóry i uruchamia szereg reakcji w komórce. W ten sposób pobudzone zostają mechanizmy naprawcze pożądane w procesie leczenia. Poszczególne kolory światła posiadają inną długość fali i odpowiadają za wywołanie innej reakcji w komórce, co z kolei stymuluje określony proces zachodzący w skórze. W zależności od tego, jakie efekty terapeutyczne chcemy osiągnąć, takim kolorem światła musimy zadziałać. Każda długość fali wpływa inaczej na funkcjonowanie komórek – wszystko bowiem w naturze, w tym komórki tkanki, bakterii, wirusów etc. reagują na unikalną częstotliwość.

WSKAZANIA DO ZABIEGÓW

• twarz, szyja i dekolt,
• skóra wymagająca regeneracji,
• skóra odwodniona,
• skóra podrażniona,
• skóra pozbawiona blasku,
• skóra wymagająca działań przeciwzmarszczkowych,
• skóra wymagająca liftingu i poprawy wyglądu owalu twarzy.

EFEKTY ZABIEGÓW

• ujędrnia skórę,
• odżywia głębokie warstwy skóry,
• usuwa ciemny pigment,
• zmniejsza wydzielanie łoju,
• dogłębnie usuwa nieczystości,
• uspokaja skórę,
• pobudza regenerację.


FOTOTERAPIA LED BLUE&GREEN
Światło niebieskie i zielone wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne – hamuje rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzikiem pospolitym i trądzikiem różowatym. Światło to jest w stanie niszczyć bakterie nie naruszając tkanek skóry, a przy tym zminimalizować trądzik i leczyć go w okresie zapalnym, w stosunkowo krótkim czasie. Ma działanie neutralizujące, balansujące i kojące, może łagodzić napięcie, stymulować gruczoł limfatyczny. Światło to jest skuteczne w likwidowaniu obrzęków. Poza tym wpływa na poprawę sprężystości skóry.

Chcesz poznać możliwości VOLUMETIQ - innowacyjnej technologii manokrystalicznego liftingu volumetycznego? Zaproś nas do swojego salonu lub obiektu na bezpłatny pokaz urządzenia i oferowanych zabiegów!

Szczegóły i kontakt
www.monduniq.pl 


polecamy artykuły
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Tajemnica zgrabnej sylwetki
Decydujesz się zrzucić dodatkowe kilogramy. Usuwasz ze spiżarni wszystkie niezdrowe, tłuste i słodkie pokarmy, jesz pełne ziarno, chude białko, owoce i warzywa. W pocie czoła ćwiczysz pięć razy w tygodniu. Wreszcie z nadzieją stajesz na wadze i… nic. Starasz się nie zniechęcać.
więcej »
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym
Utrzymujący się rumień twarzy może być spowodowany pierwszym stadium trądziku różowatego. Schorzenie bywa uciążliwe zwłaszcza latem, z uwagi na nadmierne nasłonecznienie skóry, które zaostrza nieprzyjemne objawy. Jak pozbyć się problemu?
więcej »
Czas na wiosenną rewitalizację
Czas na wiosenną rewitalizację
Czy wiesz, że w ciągu zaledwie sześciu ostatnich miesięcy spożyłaś wraz z żywnością ok. 3,5 kg dodatków chemicznych (konserwantów, barwników, zagęstników, substancji wzmacniających smak i zapach, metali ciężkich, pestycydów, leków)?
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień