twarz
Urządzenie liftingujące do twarzy

12.08.2013 


Mini Face Liftining - urządzenie liftingujęce do twarzyDziałanie na skórę:
- Wzmacnia krążenie 
- Wspomaga wchłanianie substancji oddziaływujących 
- Relaksuje, energetyzuje Łagodzi stan zapalny skóry 
- Gimnastykuje mięśnie, napina 

Urządzenie dzięki zmienności frekwencji i wielofunkcyjnej elektrodzie może być wykorzystywane w kosmetologii na wiele sposobów. Działa na 9 V baterię i na tylnej ściance przymocowanym haczykiem może być zawieszone na ubraniu(kosmetologa lub klienta), tym samym nie trzeba trzymać go w ręku w trakcie zabiegu. Na górnej płaszczyźnie urządzenia znajdują się dwa guziki. Prawym guzikiem można regulować siłę prądu, prawym guzikiem (FRQ) frekwencję. Błyski lampy LED pokazują częstotliwość frekwencji. 

Stosowanie: 
Do urządzenia należą trzy różne elektrody, które są używane w zależności od celu zabiegu. 
  • Elektroda kolcowa 
Na głowicy podobnej do szczotki do każdego kolca przynależy inne pole, tym sposobem między kolcami następuje połączenie, kiedy dotkną skóry. Przerywanym dotykiem można poruszyć powierzchniowe mięśnie skóry. Może być użyta do wygładzania zmarszczek lub po zabiegu oczyszczającym, do wygładzenia powstałych opuchlizn, do złagodzenia stanów zapalnych, gojenia ran lub do zabiegów na bliznach, do zmniejszenia oporu skóry. „ Nakłuwanie” napełnia energią organizm, tak więc, skuteczna jest przy zabiegach na zmęczone kończyny lub ból w mięśniach. Na skórze głowy może być używana do zabiegów na łupież i wypadanie włosów. 
  • Elektroda prętowa 
Zależnej frekwencji (łączonej)używa się do elektrycznego masażu, wspomoże wchłanianie substancji oddziaływującej, oraz napełnia klienta energią. Intensywność podnosi się dotąd, dopóki klient nie poczuje w obu dłoniach drżenia. Oba pręty wkłada się pomiędzy wilgotny materiał, jeden wkłada się klientowi do ręki, drugi kosmetolog mocuje na sobie (dotykając skórę). Do masażu elektrycznego nie używa się kremu odżywczego, ponieważ izoluje, dlatego masować należy żelami lub kremami piankowymi. W trakcie masażu zanurza się ręce w toniku, leczniczej wodzie lub w herbacie, dzięki temu lepiej się ślizgają i przewodzą prąd. Można także pracować tonikiem, żelem lub serum jeżeli na miejsce jednego z prętów umieści się mokry tampon z waty i nim rozprowadza się na skórze (drugi pręt klient trzyma w prawej ręce). Ma działanie uspokajające i energetyzujące, tym samym dobroczynnie działa na spiętego, zmęczonego klienta, wtedy kiedy da mu się do rąk dwie elektrody (pomiędzy mokrym materiałem), dopóki wysycha na nim maseczka – okład. 
  • Elektroda płaska – płytka 
Elektrodę tę można umocować na powierzchni zabiegu plastrami gumowymi. Dwie płytki przed każdym zabiegiem należy umieścić pomiędzy dobrze nawilżony materiał, który po zabiegu należy odkazić, należy wyprać! Elektrodę można użyć do gimnastyki mięśni. Siłę prądu dostosować do wytrzymałości klienta, a frekwencję odpowiednio do celu zabiegu. Używać należy powolnie pulsującej frekwencji, jeżeli wykonywany jest zabieg zamrażania, częstego pulsowania używać należy przy zabiegach uelastyczniających, frekwencji zależnej (łączonej) do budowy oraz napinania mięśni (wówczas lampka kontrolna pali się ciągle). Zabieg powinien trwać co najmniej 20 minut. Na budowę mięśni, napinanie potrzebne jest jak najwięcej zabiegów, dlatego odczuwalne wyniki osiągnie się, jeżeli zabieg powtarzany jest codziennie.

Więcej informacji na: www.ilcsi.pl


polecamy artykuły
Tlenoterapia kosmetyczna
Tlenoterapia kosmetyczna
Współczesna kosmetologia pokazuje, że lekarstwem na zmęczoną i starzejącą się skórę z powodzeniem może być tlen. W specjalnej formule, jako komponent kosmetyków, doskonale pielęgnuje i regeneruje skórę.
więcej »
Dobroczynna moc masażu
Dobroczynna moc masażu
W ostatnich latach obserwujemy renesans naturalnych metod leczniczych, zwłaszcza technik masażu. Wpływa on bardzo pozytywnie na skórę, mięśnie, więzadła, układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny.
więcej »
Czytaj etykiety kosmetyków
Czytaj etykiety kosmetyków
Podobno tylko 17% Polaków czyta etykiety na opakowaniu o składnikach zawartych w stosowanych kosmetykach....
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień