Naturalne kosmetyki kolorowe

9

07.08.2013 


kosmetyki detaliczne

Produkty firmy MARIE W. MANUFAKTUR MAKE UP jako pierwsze naturalne kosmetyki kolorowe zdobyły certyfikat NaTrue, który otrzymuje się po spełnieniu surowych kryteriów. Stosując się do zasad obowiązujących w kosmetyce naturalnej wszystkie produkty są pozbawione syntetycznych substancji konserwujących, chemii organicznej, szkodliwych dla skóry i środowiska tensidów. W centrum oferty znajdują się czyste olejki roślinne i ekstrakty ziołowe pochodzące z upraw ekologicznych.

MARIE W. MANUFAKTUR MAKE UP tworzy kosmetyki dla kobiet ceniących naturę i świadomych swojej odpowiedzialności społecznej. Tak więc producent w swoich pomadkach stosuje drogocenne, tłoczone na zimno bio- olejki wyprodukowane w Afryce w ramach projektów wspomagających inicjatywę kobiet. To, co dla nas kobiet europejskich stanowi wartościową pielęgnację, toruje miejscowym kobietom drogę do sprawiedliwości, niezależności i lepszej przyszłości. 

MARIE W. MANUFAKTUR MAKE-UP angażuje się w długoterminową działalność, ochronę środowiska, przyrody i klimatu, a także w uczciwe i społeczne warunki produkcji. Wszystkie produkty są certyfikowane zgodnie z surowymi kryteriami NaTrue. MARIE W. MANUFAKTUR MAKE-UP wykorzystuje bio-składniki oraz składniki zgodne z warunkami Fair Trade (Sprawiedliwy Handel). 

Asortyment obejmuje podkłady mineralne, korektory, pomadki, tusz do rzęs.

Więcej informacji na: www.minejo.pl
DSD de Luxe N-Symbiosis