Odmładzający zabieg z witaminą C

17

17.09.2013 Słońce, zmiany klimatyczne, stres…itp. Są to czynniki środowiskowe, mające ogromny wpływ na stan i kondycje naszej skóry. Jak z nimi walczyć skoro codziennie nas atakują. Jak zachować piękny i młody wygląd. 

Murad daje nam odpowiedź w postaci Odmładzającego zabiegu z witaminą C. Zabieg opiera się na wysokoaktywnych i zaawansowanych technologicznie kosmeceutykach. Produkty stosowane podczas pielęgnacji zawierają opracowany na wyłączność kompleks Resilient-C Complex™. Jest to kombinacja trzech stabilnych form witaminy C, które posiadają niezwykłą moc infuzji. Dzięki takiej strukturze produkty działają długotrwale i są bardziej efektywne. 

Odmładzający zabieg z witamina C przywraca naturalny koloryt skórze, dodaje wyraźnie jej blasku i witalności. Zabieg przywraca skórze jędrność i elastyczność, zmniejsza widoczność zmarszczek i linii mimicznych. Wszystkie procesy starzenia się skóry związane z czynnikami środowiskowymi są skutecznie wstrzymane i naprawione. 

Skóra po zabiegu zyskuje wyraźnie młodszy, wygląd jest pełna energii i blasku. 

Dla zachowania jak najlepszych efektów zaleca się pielęgnację domową oparta na produktach z linii Environmental Shield marki Murad.

Czas trwania: 60 min. 

Sugerowana cena: 300 zł

Miejsce: Klinika Belwederska Clinic, ul. Belwederska 9, 00-761 Warszawa 

DSD de Luxe