oferty
Portal SerwisUroda.pl wprowadza nową funkcjonalność – kupony rabatowe


Uroda i zdrowie to dwa przewodnie tematy, które porusza portal SerwisUroda.pl. Holistyczne ujęcie człowieka pozwala spojrzeć na niego kompleksowo. Dlatego w prezentowanych materiałach redakcja nie ogranicza się tylko do jednego elementu, ale rozpatruje ludzkie ciało jako szereg zależności, których równowaga odzwierciedla dobry stan fizyczny i psychiczny.

Portal SerwisUroda.pl to przede wszystkim miejsce wymiany informacji między producentami, dystrybutorami, sprzedawcami, właścicielami salonów kosmetycznych, Spa i placówek medycznych oraz finalnymi odbiorcami czyli konsumentami. Został on podzielony na główne działy, w których znajdują się tematyczne sekcje. Dzięki temu każdy czytelnik może dotrzeć łatwo do interesujących go zagadnień między innymi takich jak – uroda, zdrowie, usługi beauty, polecane salony i Spa, czy biznes i praca.
We wrześniu portal wzbogacił się o nową funkcjonalność w ramach działu „Strefa specjalna” i chodzi o sekcję – Kupony rabatowe. W pełni nowa funkcjonalność ruszy na początku jesieni, ale już teraz publikowane są pierwsze oferty specjalne z terenu całego kraju.
Chcesz wypromować swoje usługi beauty, pozyskać nowych klientów? Stwórz specjalną ofertę, która zachęci do skorzystania z Twoich zabiegów, czy profesjonalnych produktów do pielęgnacji domowej. Rabat, kwota, pakiety ... Ty decydujesz jak ma wyglądać ta specjalna propozycja – zespół redakcyjny portalu publikuje ją w ramach nowej sekcji o nazwie kupony rabatowe.
Salony kosmetyczne, ośrodki Spa, kliniki medyczne - mogą zaprezentować swoją specjalną ofertę, która publikowana jest w postaci kuponu rabatowego. Kupon ten można wydrukować lub pobrać na ekranie telefonu. Zawiera informacje takie jak:
- nazwa usługi (produktu) na którą obowiązuje promocja;
- rodzaj promocji (wysokość rabatu, cena promocyjna);
- opis usługi (produktu) na którą obowiązuje promocja;
- czas obowiązywania promocji;
- nazwa salonu i dane teleadresowe, adres strony www;
- kod oferty (nadaje redakcja).

We wrześniu i październiku 2017 roku publikacja specjalnych ofert jest bezpłatna. Po tym okresie koszt zamieszczenia jednego kuponu rabatowego wyniesie 50 zł netto. Jeśli chcesz zamieścić swoją specjalną ofertę prześlij podane powyżej informacje na e-mail: kontakt@serwisuroda.pl z dopiskiem w temacie „Kupony rabatowe”.
Portal SerwisUroda.pl należy do firmy COSMED Consulting, która dostarcza szereg usług dla szeroko rozumianej branży kosmetycznej i medycznej tj. otwieranie salonów kosmetycznych i Spa, klinik medycznych, wprowadzanie produktów na rynek oraz realizuje profilowane kampanie marketingowe. Pod koniec 2015 roku wprowadziła na polski rynek własne profesjonalne kosmetyki pod marką EsthiCell PROFESSIONAL.
Zapraszamy do wizyty portalu pod adresem www.serwisuroda.pl 

Najnowsze wydanie
2 / 2016
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień