kosmetyki
DAVINES NATURALTECH

 

Naturaltech to system produktów i zabiegów stworzony, aby zapobiegać i rozwiązywać najbardziej powszechne problemy skóry głowy i włosów.

 

Teraz linia została rozszerzona o nową rodzinę RENEWING. To kuracja utrzymująca dobrą kondycję skóry głowy i włosów oraz zabieg ANTI-AGE przeciwdziałający starzeniu. Produkty mogą być także stosowane między zabiegami Naturaltech, aby przedłużyć efekty ich działania. Projekt powstał we współpracy z naukowcami reprezentującymi różne dziedziny, od neurobiologii przez biochemię po odżywianie.

Produkty NATURALTECH są wzbogacone o fitoceutyki, organiczne substancje obecne w roślinach, które zapewniają ochronę, działają przeciwutleniająco i przeciwzapalnie.

Za skuteczność Renewing odpowiada Kompleks długowieczności, który przeciwdziała czynnikom, które powodują starzenie się skóry głowy i włosów, takim jak stres oksydacyjny, wolne rodniki, stan zapalny. Ten zestaw substancji zawiera:
Ekstrakt z jagód maqui: zawiera molekuły o silnych właściwościach przeciwzapalnych i zapobiegających powstawaniu wolnych rodników.
Ekstrakt ze szpinaku: zawiera wiele witamin i minerałów, które są niezbędne dla zdrowej skóry i włosów. Dzięki obecności witaminy B9 (kwasu foliowego), która wspiera prawidłową metylację, witaminy i minerały blokują także proces glikacji.
Karnozyna: zapobiega starzeniu wynikającemu ze stresu oksydacyjnego i stanu zapalnego.

Ponadto formuły RENEWING pomagają rozwiązać problemy skóry głowy i włosów spowodowane przez „zabójców długowieczności” tj. uwarunkowania genetyczne, stres, siedzący tryb życia, promieniowanie UV, palenie, smog, nieodpowiednia dieta.

Pozostałe rodziny produktów NATURALTECH

ENERGIZING - Stymulujące produkty do skóry głowy i łamliwych włosów z tendencją do wypadania oraz zabieg profilaktyczny przeciwdziałający różnym formom łysienia.

NOURISHING - Odżywcze, rewitalizujące i rekonstruujące produkty zapewniające dobrą kondycję skóry głowy i suchych, łamiących się i zniszczonych włosów.

REPLUMPING - Głęboko nawilżające i uelastyczniające produkty do wszystkich rodzajów włosów.

PURIFYING - Łagodzące, antyseptyczne produkty zapobiegające zarówno mokremu, jak i suchemu łupieżowi.

REBALANCING - Przywracające równowagę produkty przeciwdziałające nadmiernej produkcji sebum.

DETOXIFYING - Rewitalizujące, regenerujące i odtoksyczniające produkty do zwiotczałej skóry głowy i włosów obciążonych czynnikami środowiskowymi.

CALMING - Łagodzące i kojące produkty do szczególnie uwrażliwionej skóry głowy.

WELL-BEING - Nawilżające, ochronne i tonizujące produkty do wszystkich rodzajów włosów.

DOZNANIA W SALONIE
Zabiegi Davines Naturaltech zostały tak zaprojektowane, że klient salonu może czerpać z nich przyjemność na poziomie różnych zmysłów. Masaże Naturaltech można z łatwością zastosować w każdych warunkach i dostosować do preferencji klientów.

Akcesoria, oprócz tego, że są narzędziami przydatnymi do przeprowadzenia zabiegu, wpływają także na poczucie komfortu oraz przyjemne odczucia wizualne klienta, który widzi, że oto poddaje się prawdziwemu rytuałowi piękna, w profesjonalnym salonie, gdzie używane są narzędzia zaprojektowane specjalnie dla zabiegu.


Małgorzata Piechocińska – Trener Davines Naturaltech

Fryzjer może naprawdę pomóc swoim klientom przez szybką reakcję w momencie, gdy coś niepokojącego zaczyna się dziać ze skórą głowy i włosami. Piękne zdrowe włosy mają swój początek w zdrowej, zbalansowanej skórze głowy. Dlatego należy o nią szczególnie dbać. Fryzjer regularnie widzi swoich klientów, więc obserwuje zmiany i może zadziałać zanim problem powstanie lub się rozwinie. W ten sposób może oszczędzić klientowi długotrwałych kuracji w gabinetach trychologicznych i lekarskich. I to jest właśnie przewaga salonów, którą mogą wykorzystać, zapewniając klientom piękno włosów i zdrowie skóry głowy na długo. Od zabiegów typowo pielęgnacyjnych SPA dla włosów (dla piękna i przyjemności gdy nie ma żadnego schorzenia), aż po zabiegi odpowiadające na problemy trychologiczne.

Zastanawialiście się, kiedyś dlaczego by salon fryzjerski nie miał stać się także ekskluzywnym salonem SPA dla włosów? Po co? Otóż po to, żeby stworzyć wartość dodaną salonu, żeby wyróżnić się wśród konkurencji i dać klientom coś ponad standardowe usługi strzyżenia, koloryzacji czy stylingu. To Coś więcej, po co będą wracać.

Wyobraźcie sobie klientkę, dajmy jej na imię Ania. Ania dużo i długo pracuje, z trudem znajduje czas w domu na odpowiednie zadbanie o włosy, a z jeszcze większym trudem na chwilę relaksu, która przecież jest potrzebna tak bardzo każdemu z nas. Dzieci, dom, praca – tak wygląda każdy jej dzień. Ania przyszła do salonu na strzyżenie lub kolor, ale przecież można jej dodatkowo zaoferować odprężającą chwilę relaksu w cichej i intymnej przestrzeni SPA dla włosów w salonie fryzjerskim, gdzie jest lekko przygaszone światło, w powietrzu unosi się cudowny zapach olejków eterycznych, gdzie powietrze delikatnie ogrzewa ciepło aromatycznych świec. Jest cicho i przyjemnie.

Rzetelna i trafna diagnoza jest podstawowym elementem udanego zabiegu. Na początek Ania otrzymuje masaż głowy, karku i ramion. Następnie – kolejny masaż połączony z aplikacją indywidualnie dobranych włoskich produktów z fitoceutykami Naturaltech Davines, które odpowiedzą na ewentualny problem skóry głowy i włosów, który zdiagnozuje fryzjer. Po takiej wizycie Ania, ma nie tylko świetnie obcięte lub pofarbowane włosy, ale także intensywnie i zauważalnie wypielęgnowane. Na dodatek jest odprężona, a dzięki przyjemnemu masażowi w ciele Ani uwolniły się hormony szczęścia – endorfiny. I więcej – Ania opowie o zabiegu SPA w waszym salonie przyjaciółkom i na pewno niebawem zawita u was znowu, może nawet nie sama.
I tak okazuje się, że salon fryzjerski może zaoferować Coś więcej – jeszcze większe emocje i jeszcze większą przyjemność płynącą z zabiegów. Rutynowa wizyta staje się niezwykle przyjemnym doświadczeniem, będącym wspaniałą nagrodą dla klientów. Wygrywamy wszyscy – i my fryzjerzy, i nasi klienci.

www.davines.pl 

polecamy artykuły
Dobroczynna moc masażu
Dobroczynna moc masażu
W ostatnich latach obserwujemy renesans naturalnych metod leczniczych, zwłaszcza technik masażu. Wpływa on bardzo pozytywnie na skórę, mięśnie, więzadła, układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny.
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień