kosmetyki
Deltacrin WNT

Deltacrin WNT Spray – produkt o działaniu zwiększającym ilość i grubość włosów. Zarejestrowany w Unii Europejskiej nie tylko jako preparat kosmetyczny, ale również wykazujący działanie lecznicze. Deltacrin WNT Spray nie zawiera w swoim składzie alkoholu i może być z powodzeniem łączony z innymi preparatami trychologicznymi. Składnikiem aktywnym Spray’u jest 0.2% wanilinian metylu oraz 1.6% Extremosium.

Poprzez wpływ na szlak sygnałowy WNT w komórkach mieszka włosowego wanilinian metylu wykazuje działanie na trzech płaszczyznach:

• stymuluje formowanie się nowych mieszków włosowych
• utrzymuje włosy w fazie anagenu, wydłużając ich cykl życiowy
• zwiększa ilość aktywnych mieszków włosowych oraz grubość włosa

Extremosium, pochodzące od organizmów żyjących w warunkach ekstremalnych wykazuje silne działanie antyoksydacyjne oraz utrzymuje prawidłową strukturę i pofałdowanie białek włosa (przede wszystkim keratyn), niezbędnych do utrzymania jego prawidłowej struktury.
Skład preparatu uzupełniono o aminokwasy pochodzenia roślinnego oraz witaminy wzmacniające włos i niezbędne do jego prawidłowego wzrostu.

Skład: Woda, glikol propylenowy, trehaloza, Panthenol, PEG-40 uwodorniony olej rycynowy, metyl wanilinian metylu, pszenica, aminokwasy Soi, argininy HCI, seryna, treonina, Niacyna, Ekstrakt z drożdży piwnych, kasztanowiec zwyczajny, ekstrakt z lukrecji, glukonian cynku, kofeina biotyna, mangan PCA, Sól dwusodowa kwasu wersenowego (kwasu etylenodiaminotetraoctowego), hydroksymetyloglicynian sodu, kwas mlekowy, perfumowany.

Największa skuteczność preparatu została udowodniona dla kobiet z łysieniem androgenowym w stopniu lekkim i średnim. Preparat nie jest jednak ograniczony do leczenia łysienia androgenowego. Działanie wykazuje również wobec pacjentów z łysieniem plackowatym.

Metoda użycia: aplikować na włosy i skórę głowy co dziennie lub co drugi dzień. Zalecane 4-8 psiknięć, w zależności od ilości włosów i obszaru poddawanego leczeniu.

polecamy artykuły
Dobroczynna moc masażu
Dobroczynna moc masażu
W ostatnich latach obserwujemy renesans naturalnych metod leczniczych, zwłaszcza technik masażu. Wpływa on bardzo pozytywnie na skórę, mięśnie, więzadła, układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny.
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień