trendy
Kapsułki Deltacrin WNT

Kapsułki w swoim składzie jako substancję czynną zawierają wyciąg z krokosza barwierskiego działającego hamująco na 5a-reduktazę, której aktywność jest główną przyczyną łysienia androgenowego u kobiet i mężczyzn. Ponadto zawarte w wyciągu substancje białkowe, działają na komórki mieszka włosowego na poziomie molekularnym, wpływają także na syntezę DNA oraz stymulują włos do pozostania w fazie anagenu (wydłużają fazę życia włosa).

W składzie kapsułek znajduje się także duże stężenie izoflawonów sojowych, działających na organizm podobnie jak estrogeny. Pozwala to na skuteczną terapię kapsułkami Deltacrin WNT łysienia związanego z menopauzą i zaburzeniami hormonalnymi u kobiet. Jednocześnie ze względu na naturalne pochodzenie roślinne leczenie to pozbawione jest skutków ubocznych jakie niesie za sobą estrogenowa terapia hormonalna.

Melatonina zawarta w preparacie odgrywa rolę w synchronizacji cyklu dobowego i zegara biologicznego człowieka. Wykazuje działanie antyoksydacyjne, usuwając wolne rodniki uszkadzające włos. Ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu, wpływając pozytywnie na zachodzenie cyklów regeneracyjnych w skórze głowy oraz zmniejszając napięcie nerwowe u pacjenta.

Uzupełniająco w składzie kapsułek znajdują się substancje takie jak żelazo i lizyna niezbędne do prawidłowego wzrostu nowych włosów i wzmacniające ich strukturę od środka.

OPAKOWANIE ZAWIERA 60 kapsułek po 550 mg - 33 g
INFORMACJA ŻYWIENIOWA / na 100 g / w 1 kapsułce % RNV
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Żelazo 1273 mg / 7 mg 50%
Lizyna 30545 mg / 168 mg
Melatonina 181,8 mg / 1mg
Soya E.S.min.tit 40% izoflawonów 14545 mg / 80 mg
całkowita zawartość izoflawonów 5818 mg / 32 mg
Carthamus E.S. 9091 mg / 50 mg

RNV – zalecane dzienne spożycie
*zawartość glutenu poniżej 20/mln

Skład: Kapsułka zawiera: chlorowodorek lizyny, SoyLife® (Glycine max (L.) Merr.) suchy ekstrakt z kiełkujących nasion soi min. wet. 40% izoflawonów, dwuwodny glukonian żelaza, krokosz barwierski Carthamus tinctorius L. Suchy ekstrakt z Kwiatów Carthamus, maltodekstryna, Substancja przeciwzbrylająca : dwutlenek krzemu, Substancja wypełniająca: dwuzasadowy fosforan wapnia, Substancja przeciwzbrylająca. stearynian magnezu, ditlenek krzemu, talk, melatonina. Powłoka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, Barwniki: dwutlenek tytanu.

Po 60 dniach terapii kapsułkami (1 kapsułka 1 raz dziennie) Deltacrin WNT zauważono znamienną poprawę u pacjentów z łysieniem androgenowym. Zmniejszył się negatywny wpływ 5a-reduktazy na mieszki włosowe oraz wzrosła ilość czynników utrzymujących je w fazie anagenu. Najsilniejsze działanie preparatu zaobserwowano dla kobiet z łysieniem androgenowym w stopniu lekkim i umiarkowanym.


Więcej o produktach: www.wnt.trychologia.krakow.pl 

Dystrybutor w Polsce:
PLMED sp. z o.o
ul. Św. Krzyża 19/9 Kraków
www.info@trychologia.krakow.pl  
tel. 790 499 993

Zapraszamy do współpracy!

 

Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień