kosmetyki
Przeciw wypadaniu włosów

Alcantara Biogerminative

Preparat w ampułkach o szerokim spektrum działania, znajdujący zastosowanie w walce z łysieniem o różnorodnej etiologii. Radykalnie hamuje wypadanie wlosów oraz zapobiega miniaturyzacji mieszków włosowych. Wzmacnia struktury odpowiedzialne za wzrost włosów i dostarczenie elementów odżywczych.
Silnie pobudza wzrost, dzięki zawartości komórek macierzystych z placenty, pochodzenia zwierzęcego. Preparat wyróżnia się bogactwem składników aktywnych takich jak aminokwasy, witaminy i makroelementy. Najlepsze rezultaty terapeutyczne uzyskujemy w połączeniu z infuzją tlenową i mezoteriapią mikroigłową. Więcej: www.kosmetyki-trychologiczne.pl.

Mediceuticals® For Women

Niezawodna trzyetapowa kuracja przeznaczona dla kobiet, mających problem z nadmiernym wypadaniem włosów o podłożu hormonalnym. Mechanizm działania opiera się na hamowaniu transformacji DHT, stymulacji krążenia i poprawy zakotwiczenia cebulki w mieszku włosowym. Proces technologiczny wody zastosowanej w preparatach, oparty jest na najwyższym stopniu kontroli o rygorystyczne procedury farmaceutyczne. Produkty są zarejestrowane w USA jako leki OTC. To jedyne produkty trychologiczne na rynku polskim posiadające certyfikat FDA.Więcej: www.mediceuticals.com.pl.

polecamy artykuły
Dobroczynna moc masażu
Dobroczynna moc masażu
W ostatnich latach obserwujemy renesans naturalnych metod leczniczych, zwłaszcza technik masażu. Wpływa on bardzo pozytywnie na skórę, mięśnie, więzadła, układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny.
więcej »
Serwis komputerowy wawer
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień