Anty-cellulitowy zabieg organiczny

15
24.06.2013 

W naszych czasach do nieprzyjemnego problemu skórnego należy cellulit, językiem powszednim nazywany skórką pomarańczową. Na ogół pierwszy raz pojawia się na udach, po czym rozprzestrzenia się na biodra, pośladki, kolana i ramiona. Cellulit powstał na skutek utraty elastyczności tkanek i oznacza zwiększone złogi tkanki tłuszczowej znajdujące się w podłożu skóry. Powstałą skórkę pomarańczową można zmniejszyć w pierwszej kolejności podniesieniem krążenia i masażem naczyń limfatycznych. Regenerujący tkanki okład ciała maseczką zawierającą ostrą paprykę ożywia krążenie krwi i naczyń limfatycznych, wspomagając tym wydalenie odłożonego tłuszczu, trucizn i złogów. Obok silnego działania pobudzającego krążenie zioła lecznicze nawilżają, napełniają skórę śladowymi elementami i substancjami mineralnymi. Bardzo użyteczny jest przy rozciągniętych bliznach i rozstępach. Obok stosowania kuracji ważne jest zwrócenie uwagi na właściwy tryb i sposób życia oraz regularny ruch. 
Czas zabiegu: 40/80 minut (z peelingiem, częściowy okład/z masażem całego ciała) 
Seria 6 zabiegów (1-2 razy w tygodniu) 

PROCEDURA WYKONANIA ZABIEGU: 

Przygotować folię w rolce, koc elektryczny, jednorazowe prześcieradło, podgrzewacz do olejku, jednorazowe majteczki. Wykonujemy peeling całego ciała używając maskę peelingującą do twarzy i ciała ILCSI (zaczynamy od stóp kierując się w stronę serca), całe ciało peelingujemy około 20 minut. Następnie osoba przechodzi pod prysznic i zmywa pozostałości po peelingu. 

– Nakładamy na wybrane miejsca maseczkę ziołową anty-cellulitową ILCSI i zawijamy folią. Cale ciało zawijamy w ciepły koc elektryczny. Czekamy 30 minut na wchłonięcie aktywnych składników. Po odczekaniu osoba przechodzi pod prysznic i zmywa pozostałości po okładzie, lub zmywamy maskę ciepłymi rękawicami. 

– Na zakończenie wykonujemy masaż całego ciała używając odświeżającego balsamu do ciała z papryką ILCSI w połączeniu z olejkiem fitoestrogenowym ILCSI. 

Odchudzający zabieg ORGANICZNY z papryki na ciało 

Zabieg silnie wyszczuplający, rozgrzewający, który odświeża odwodnioną, bladą i zmęczoną skórę. Dzięki zawartości ostrej papryki, poprawia się elastyczność skóry, jej jędrność, stan tkanki łącznej i mikro-cyrkulację krwi. Tak pomaga wypracować z żył i komórek Karotyny, bio-flawony oraz tokoferol (witamina E) pobudzają i odnawiają skórę. Do wszystkich rodzajów skóry, do zabiegu na cellulit oraz rozstępy, do odwodnionej, bladej skóry, z żylakami i powierzchniowymi żyłami, do rozgrzania przed wysiłkiem sportowym. 

Maska żelowa do ciała Ostra Papryka została wynaleziona, aby zwiększyć efektywność w walce z cellulitem. Dzięki zawartości papryki, olejku cynamonowego i alkoholu, intensywnie wpływa na polepszenie krążenia krwi, co stymuluje wzrost wydalania toksyn z organizmu. Najważniejszym składnikiem aktywnym jest papryka, która bogata jest kapsaicynę, ale również zawiera karotenoidy, cukry, flawonoidy i witaminy (C, B2, B3, E). Innym składnikiem aktywnym jest wygładzająca skórę jukka, która bogata jest w fitoestrogeny i sprawia, że skóra staje się przyjemnie miękka. 
Czas zabiegu: 80 minut (z peelingiem, częściowy okład, z masażem całego ciała) 
Seria 6 zabiegów (1-2 razy w tygodniu) 

PROCEDURA WYKONANIA ZABIEGU: 

Przygotować folię na cale łóżko do zawijania ciała, lub folie w rolce, jednorazowe prześcieradło, koc elektryczny, jednorazowe majteczki, miskę, z ciepłą wodą. 

– Ciepłymi rękawicami przemywamy ciało używając koncentrat do mycia z pokrzywą ILCSI. 

– Na oczyszczone ciało nakładamy maseczkę żelową do ciała ostra papryka ILCSI i osobę zawijamy w folię. Następnie cale ciało zawijamy w koc elektryczny. Czekamy 30 minut na wchłonięcie aktywnych składników. Po odczekaniu czasu osoba przechodzi pod prysznic i zmywa pozostałości po okładzie. 

– Na zakończenie wykonujemy masaż używając krem paprykowy do masażu ILCSI.


DSD de Luxe