Bogactwo odżywiania

26

16.09.2013 


W laboratoriach Max Hubert’s Lab przygotowano formułę kosmetyku, gwarantującego skórze ciągłe, długotrwałe nawilżenie – The Body Creme La Mer. Bogactwo składników odżywczych i nawilżających luksusowego kremu, oparte o niezwykłe właściwości oceanicznych alg, działa kojąco na przesuszoną skórę, pomagając przywrócić elastyczność i jasny, promienny wygląd. The Body Creme dostępny jest w dwóch opakowaniach – klasycznym słoiku oraz w nowej, wygodnej tubie. 

Kluczowe składniki: 
· Kompleks mikro-alg (Micro Algae Complex) z będącymi specjalnością La Mer algami z Pacyfiku, zawiera kwas hialuronowy, który błyskawicznie nawilża skórę. Zawartość kwasów omega-3 i witamin, pozwala głęboko odżywić skórę i uchronić przed dalszym przesuszaniem. 
· Kompleks liftingujący z niebieskich alg (Blue Algae Ferment™) to bogate w proteiny algi posiadające niezwykłe właściwości liftingujące. Pomagają one chronić skórę przed uszkodzeniami oraz obniżaniem poziomu kolagenu i elastyny w skórze. Zdolność odnowy skóry zostaje zwiększona poprzez pobudzanie naturalnej produkcji tych składników. 
· Deconstructed Waters™ to wyjątkowy system wchłaniania od La Mer, zwiększający energię i efektywność aktywnych składników. 

Sposób użycia: Należy nałożyć krem bezpośrednio na ciało, wcierając w skórę okrężnymi ruchami, co poprawi jej krążenie. Szczególną uwagę należy poświęcić bardziej suchym miejscom, takim jak dłonie, stopy, łokcie i kolana.The Body Creme stosowany bezpośrednio po kąpieli i przy wcześniejszym użyciu The Body Refiner, pomaga zwiększać korzyści witalne dla skóry. Jego wyjątkowa moc nawilżania sprawia, że można stosować go co drugi dzień. 

Pojemność: słoik 300 ml      Cena: 900 PLN

Pojemność: tuba 200 ml       Cena: 580 PLNDSD de Luxe