COHERENT – dostawca laserów

40
Firma COHERENT Polska, istnieje na rynku od 1993 roku i posiada w swojej ofercie najnowocześniejsze lasery do zabiegów kosmetycznych i dermatologicznych np.: legendarny laser do trwałej depilacji – LightSheer. Prezentujemy platformę PLATFORMATK oraz system LipoCryo.


""


PLATFORMATK – uniwersalne i wielozadaniowe platformy które sprawdzą się w każdym gabinecie kosmetycznym. W urządzeniach zastosowano nowatorskie połączenie IPL z dermabrazją oraz działaniem fal radiowych wspieranych falą akustyczną lub polem magnetycznym. 

""System LipoCryo zasada kriolipolizy, nowatorska technika służąca do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabiegi wykonuje się w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów, melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny już po upływie 2 tygodni, ale na pełny rezultat należy czekać 6 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony jeśli dalsza kuracja jest potrzebna.Kontakt:
COHERENT Polska
tel.: 12 430 33 68, 429 67 47 
DSD de Luxe