Express Lifting

27
06.01.2013

Serum liftingujące do twarzy w ampułkach powstało w oparciu o przełomowe rozwiązania technologii biomedycznej i biochemicznej w dziedzinie regeneracji i ochrony młodości komórkowej skóry. Jest to skoncentrowana dawka substancji aktywnych, która stymulując komórki do naturalnej odbudowy i wzmacniając strukturę tkanki łącznej, zapewnia natychmiastowy efekt liftingu i ujędrnienia skóry twarzy. 

Kluczowym składnikiem technologicznym jest opatentowany kompleks Glucam®, który powodując rehydrację skóry, napina ją na powierzchni, wygładzając zmarszczki. Działanie wzmacnia witamina C, która chroni włókna podporowe skóry oraz stymuluje syntezę białek włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra odzyskuje i zachowuje sprężystość i jędrność. Serum efektywnie rozjaśnia przebarwienia, oraz wyrównuje koloryt skóry hamując działanie aktywnej tyrozynazy – enzymu kluczowego dla procesu melanogenezy. Opatentowany kompleks dotleniający Oxylastil® zapewnia właściwy stopień dotlenienia tkanek, oraz przeciwdziała gromadzeniu się zanieczyszczeń metabolicznych powstających w trakcie procesów biochemicznych w komórkach skóry. 

EFEKTY DZIAŁANIA: 
· wygładzenie skóry o 32% u 93% badanych* 
· poprawa elastyczności skóry o 25% u 82% badanych* 
· poprawa nawilżenia skóry o 12% u 61% badanych* 
· natychmiastowy efekt liftingu twarzy 
· kompleksowa poprawa stanu skóry 
· poprawa jędrności skóry i owalu twarzy 
· poprawa kolorytu skóry. 

*pomiary parametrów skóry w Pracowni Badań In Vivo Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris po 3 tygodniach stosowania. 

ZASTOSOWANIE: 
Jeśli kosmetyczka nie zaleci inaczej, proponujemy stosowanie serum (pół ampułki) codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Należy delikatnie, ruchami kolistymi wmasować je w skórę, a następnie po ok. 15 minutach nałożyć zwykle stosowany krem pielęgnacyjny na noc. Ampułka może być stosowana miejscowo na obszarach, gdzie najczęściej występują zmarszczki, czyli czoło, wokół oczu i ust. Długotrwałe efekty zapewnia stosowanie serum w formie kuracji, która powinna trwać od 1 do 3 tygodni. 

Cena: 95 PLN 
Pojemność: 5 ampułek 4 ml
DSD de Luxe