III Edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich  i Kosmetycznych Beauty Days

57

21 – 23 września 2018 roku w Ptak Warsaw Expo

W dniach 21 – 23 września 2018 roku w Ptak Warsaw Expo odbędzie się III Edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich  i Kosmetycznych Beauty Days. To największe w Europie Centralnej i pierwsze w Polsce wydarzenie integrujące całą branżę kosmetyczną.

III edycja i 3 wydarzenia:

  • Beauty Days Show (makijaż, fryzjerstwo, manicure, EKO)
  • Beauty Days Professional (pielęgnacja, wyposażenie, medycyna estetyczna, kosmetologia profesjonalna)
  • Beauty Days Business (surowce, produkcja, pakowanie, usługi).

To jedyne Targi w Polsce na których można spotkać zarówno Wystawców jak
i Odwiedzających z zagranicy.
Silną grupę będą stanowić Wystawcy z Chin i Korei, a ponadto firmy m. in. z Włoch, Francji, Niemiec, Rosji, Czech i Ukrainy. Trzydniowe Beauty Days łączą formułę B2B i B2C. Dedykowane głównie branży kosmetycznej skupiają nie tylko profesjonalistów, ale wszystkich miłośników piękna. Targi Beauty Days to również bogaty program towarzyszący m. in.: pokazy, mistrzostwa, szkolenia biznesowe, warsztaty produktowe, konferencja nt. szkolnictwa zawodowego, konkurs Young Beauty Awards, Bitwa na Pędzle, bicie Rekordu Guinessa i wiele innych. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku. Nowością będzie Strefa Kontraktacji w której Wystawcy będą mogli wziąć udział w spotkaniach z kilkudziesięcioma przedstawicielami sieci handlowych i sklepów z Polski i zagranicy.
Podczas Targów wręczone zostaną nagrody dla Wystawców Crystal Beauty i Partnerzy Targów, a Odwiedzający wybiorą Najpiękniejsze stoisko. Po raz pierwszy zostaną przyznane Nagrody Złoty Lotos dla najlepszych produktów eksponowanych podczas Targów Beauty Days. Już dzisiaj zachęcamy do udziału w ogólnopolskim plebiscycie Beauty Point
w kategoriach: salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony manicure i day spa.
Ogromnym ułatwieniem dla tych, którzy będą chcieli dotrzeć na targi będzie bezpłatny shuttle bus z Warszawy. Dla odwiedzających będzie dostępny bezpłatny parking na 15 000 pojazdów bezpośrednio przy halach wystawienniczych.

Zostań Wystawcą lub zarejestruj się już dziś na beautydays.pl i weź udział w najpiękniejszych Targach!

 

DSD de Luxe