Koloryzujące kremy do włosów

23

28.07.2013 


Zdrowe i skuteczne farbowanie jest już możliwe. Wszystko dzięki Cameleo PRO-Green firmy Delia – nowoczesnej farbie do trwałej koloryzacji o łagodnym działaniu, która jednoczenie zapewnia intensywny i równomierny kolor. Cameleo PRO-Green jest zgodna z aktualnymi trendami w kosmetologii: nie zawiera parabenów, PPD oraz ma niską zawartość amoniaku. Dzięki unikalnemu połączeniu kremu koloryzującego z naturalną argininą, włosy są mocne, odżywione i przede wszystkim mają piękny, głęboki i lśniący kolor. 

Kolorystyka 

Cameleo PRO-Green dzięki bogatej palecie kolorystycznej zadowoli nawet najbardziej wymagające kobiety. Uzyskane kolory są świetliste i pełne naturalnych refleksów. Farby z linii Cameleo PRO-Green dostępne są w 10 odcieniach: 
– 1.0 Czarny 
– 2.0 Czarny Granat 
– 3.3 Czekoladowy 
– 4.0 Średni brąz 
– 5.4 Kasztan 
– 7.45 Intensywne Czerwień 
– 7.44 Rudy 
– 7.0 Średni blond 
– 9.13 Szampański blond 
– 9.0 Naturalny Blond 

Podwójna ochrona 

Każde opakowanie Cameleo PRO-Green zawiera saszetkę z mieszanką oleju arganowego i oleju arganowego bogatego w witaminę E oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 6. Zastosowanie olei w połączeniu z farbą sprawia, że włosy są intensywnie nawilżone, gładkie i zabezpieczone przed ich uszkodzeniami już w trakcie samego zabiegu koloryzacji. Dodatkowo dołączony balsam odżywczo-regenerujący stosowany po farbowaniu, zapewnia utrwalenie i ochronę uzyskanego koloru. 
Pojemność: 50 ml; Cena: 9,95 PLN

Więcej informacji na www.delia.pl
DSD de Luxe