Kosmetyki dla salonów kosmetycznych i SPA

30
15.07.2013 

Czy chcesz odnieść sukces w biznesie? 
Czy chcesz zaoferować najlepszy produkt? 
Czy chcesz, by klienci wracali do Twojej firmy?
Czy chcesz zyskać bardzo dobrą marżę na sprzedaży kosmetyku?

Dr.Baumann Polska jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków niemieckiego producenta Dr. Baumann Cosmetic, obecnego w ponad 20 krajach na świecie. Naszą misją jest stosowanie czystych kosmetyków, bez toksycznych chemicznych konserwantów, olei pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników, substancji odzwierzęcych, etc. 

Kosmetyki Dr. Baumann są liderami rankingu jakości kosmetyków na świecie, prowadzonego na bieżąco przez The European Consumer Workgroup for Information on Cosmetics (ECWIC), niezależnej, europejskiej organizacji non-profit. Wszystkie publikowane informacje dotyczące składników i produktów są poparte danymi naukowymi. www.cosmetictester.info

Współpracujące z nami firmy zyskują możliwość rozwoju i rozszerzenia oferty o produkty najwyższej światowej jakości, które gwarantują satysfakcję klienta i sukces w biznesie. 

Zadowolenie klientów to podstawa. Klient, który wraca, czy przekazuje dobre informacje o Was, buduje perspektywy rozwoju. Filozofia Dr.Baumann Cosmetic opiera się więc na przekonaniu: zaproponować to co najlepsze. Kilka firm kosmetycznych, które zdominowały polski rynek nie mogą zaoferować takich standardów. Klientki oczekują nowości i skuteczności zabiegów pielęgnacyjnych. Nasza propozycja to nowość połączona ze skutecznością rezultatów pielęgnacji. 

Coraz popularniejszy „ekologiczny” styl życia sprawia, że na rynku kosmetycznym pojawiają się produkty reklamowane jako naturalne, „czyste”. Jednak po wczytaniu się w ich skład, okazuje się że reklama pozostaje w sprzeczności z zawartością opakowania. 

Wśród firm oferujących rzeczywiście czyste kosmetyki, Dr.Baumann ma najszerszą ofertę: pięć linii, ponad 400 produktów, jako jedyni mamy kremy z liposomami wielowarstwowymi, a unikatowa na skalę światową linia „SkinIdent” zawiera ekstrakty imitujące płaszcz lipidowy skóry

Proponujemy ekonomiczne opakowania do użytku profesjonalnego i kosmetyki do odsprzedaży. Wychodzimy z założenia, że używanie na co dzień dobrych produktów, to podstawa perfekcyjnej pielęgnacji. Wizyta w salonie, czy SPA odbywa się w kilkutygodniowych odstępach. Salon powinien zarabiać na sprzedaży kosmetyków, a nie na zabiegach. 

Wyjątkowość biznesowej oferty dla profesjonalnych salonów to 100% marży z odsprzedaży kosmetyków. Nie narzucamy wielkości pakietu startowego, ale służymy doradztwem co do jego konstrukcji. Na pakiet startowy powyżej 3 tysięcy złotych, udzielamy 20% rabatu. 

Po podjęciu współpracy stosujemy system promocji na produkty do odsprzedaży. 
Proponujemy również udział w naszych szkoleniach, które pozwalają uzyskać zaskakującą dla wielu, wiedzę kosmetologiczną, jaka nie jest przekazywana na krajowych uczelniach.

Więcej informacji na: www.dr-baumann.pl

DSD de Luxe