Laboratorium Kosmetyczne AVA

25

21.09.2013 


Laboratorium Kosmetyczne AVA narodziło się z miłości do naturalnego stylu życia. „W zgodzie z naturą”® to hasło, które przyświeca działalności Laboratorium od pół wieku istnienia tej polskiej rodzinnej firmy. Kosmetyki Laboratorium Kosmetyczne AVA odznaczają się niezwykłą skutecznością i innowacyjnością. 

""
Opracowywane we własnym zakresie receptury kosmetyków pielęgnacyjnych wykorzystują wyłącznie najbardziej wartościowe surowce naturalne, których pozytywne i skuteczne oddziaływanie na skórę zostało naukowo dowiedzione. W skład kosmetyków pielęgnacyjnych wchodzą surowce sprowadzane z całego świata m.in. tłoczone na zimno oleje roślinne, olejki eteryczne, ekstrakty z ziół, aktywne substancje czynne pochodzące z morza oraz witaminy. Laboratorium Kosmetyczne AVA to pierwsza i jedyna polska firma posiadająca certyfikaty ECOCERT® na produkcję kosmetyków naturalnych i organicznych. ECO Linea®, ECO Body®, seria profesjonalna ECO i organiczna lina ECO Garden® to pierwsze polskie naturalne i organiczne kosmetyki z certyfikatem i znakiem jakości „kontrolowany kosmetyk naturalny i organiczny” wg standardów międzynarodowej jednostki certyfikującej ECOCERT®. 

AVA stale poszukuje nowych rozwiązań, odpowiadających na aktualne potrzeby kobiet. W 2012 r. wprowadzono nową markę L’ARISSE. W swojej bogatej ofercie Laboratorium Kosmetyczne AVA posiada kosmetyki wytwarzane już od ponad pół wieku. Są to sprawdzone kosmetyki, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród klientek i należą do grupy najlepiej sprzedających się produktów w swojej kategorii. Niektóre z nich np. seria AVA Mustela®, czy Ziele Świetlika są produkowane od początku istnienia firmy. Produkty są testowane w instytucjach i klinikach dermatologicznych, akredytowanych laboratoriach badawczych, gdzie ocenia się je pod kątem tolerancji dla skóry i skuteczności działania. Efektem tych działań jest kompleksowy program pielęgnacji urody – dla każdego typu skóry i dla każdego wieku. Laboratorium specjalizuje się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała zarówno w wersji detalicznej, jak i profesjonalnej. 

Więcej informacji można znaleźć na www.ava-laboratorium.pl oraz www.ava-sklep.eu

LINIE PRODUKTOWE (120 KOSMETYKÓW): 

– EKOLOGICZNE (z certyfikatem międzynarodowym ECOCERT) Eco Linea, Eco Body, Eco Garden 

PARAFARMACEUTYCZNE – White Skin, Ava Mustela, seria na rozszerzone naczynka, Acne Control 

PIELĘGNACYJNE – Biorokitnik, Bioalga, Zielona Herbata, Warzywny Ogród, Frutti Relax, Zatrzymać Czas, 

Kosmetyki koloryzujące i samoopalające, pielegnujące ciało koncentraty aktywne na cellulit, blizny, biust, wyszczuplające, olejki do ciała Seria L’ARISSE (kremy 5D, musy, sorbet, peelingi) PROFESJONALNE – ponad 120 kosmetyków

Kosmetyki AVA dostępne są w nastepujących krajach: 
• Hiszpanii 
• Zjednoczonych Emiratach Arabskich 
• Czechach 
• Holandii 
• Rumunii 
• Szwajcarii 
• Wielkiej Brytanii 
• Włoszech 
• Litwie 
• Węgrzech 

Osoba kontaktowa: 
Larysa Dysput 
Laboratorium Kosmetyczne AVA 
ul. Dąbrowiecka 3, 05-430 Stara Wieś, Gmina Celestynów 
tel/fax 22 613 16 17 
tel/fax 22 613 26 27 

DSD de Luxe