Mabelle – dostawca surowców

170
Firma Mabelle została założona w 1987 roku przez małżeństwo Marzenę i Lecha Bielak. Głównym celem Mabelle jest wyszukiwanie i pozyskiwanie najskuteczniejszych i najbardziej interesujących surowców do produkcji kosmetyków. Współpracujemy z wybranymi producentami z całego świata i dystrybuujemy certyfikowane i sprawdzone surowce. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w kosmetologii. 

Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy dostarczać kwas hialuronowy do produkcji kosmetyków. Naszymi odbiorcami są wiodące polskie firmy. Łącząc naszą pasję, wiedzę oraz dwudziestopięcioletnie doświadczenie opracowaliśmy własne innowacyjne produkty. Tworzone przez nas kosmetyki przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą zachować zdrowy, młody i piękny wygląd swojej skóry. Głównym składnikiem aktywnym kosmetyków Mabelle jest skoncentrowany kwas hialuronowy, który nie tylko nawilża, lecz także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Staramy się żeby liczba i ilość konserwantów użytych do produkcji naszych kosmetyków była zawsze zmniejszona do niezbędnego minimum. Stosujemy wyłącznie konserwant zaakceptowany przez ECOCERT. 

Stałe ulepszanie substancji liftingujących zawierających kwas hialuronowy umożliwia nam osiąganie lepszych rezultatów w regeneracji starzejącej się skóry, co w konsekwencji prowadzi do większej satysfakcji klientów. 

Producent: 
Mabelle Marzena Bielak 
ul. Kondratowicza 63b/1 
03-285 Warszawa 
tel.: 22 743 36 91 
fax. 22 743 36 92 

Osoba do kontaktu: 
Maja Bielak 
kom. 792 622 240 

DSD de Luxe