Max Factor CC Cream

19

Rok 2012 niewątpliwie należał do kremów BB, teraz czas na kolejną innowację: kremy CC.

Wiele lat temu Max Factor połączył zmysł artystyczny niezbędny przy tworzeniu produktów do makijażu z wiedzą o pielęgnacji i stworzył pionierską formułę podkładu Xperience. Podkład ten wyrównywał koloryt skóry, zapewniał nieskazitelne krycie, a dzięki obecności naturalnych składników pielęgnujących nawilżał i rozjaśniał skórę. Teraz ten wyrafinowany, pionierski produkt znalazł się w nowej kategorii kremów CC (colour correction cream).

Pat McGrath Dyrektor Kreatywna Max Factor mówi: „Jak tylko zaczęło się mówić o kremach CC pomyślałam: Przecież używam go od lat – świetnie się sprawdza na pokazach mody kiedy potrzebuję skutecznego krycia, ale nie chcę rezygnować z dodatkowego nawilżenia. Efekt jest nieskazitelny, bez uczucia ciężkości!”

Czym są kremy CC? Wynalezione w Korei, kremy CC są następną generacją kremów BB, które w jednej formule łączą właściwości pielęgnacyjne i zaspokajają wysokie wymagania dotyczące efektu makijażu. Zalety wielozadaniowych kremów CC sprawią, że produkty tego typu staną się niezastąpione.

Formuła Max Factor spełnia kryteria kremów CC:
– 9,7% pigmentów podkładu zapewnia nieskazitelne krycie
Naturalne składniki pielęgnacyjne: koktajl z wody z ogórka, gliceryny, ekstraktu z owocu róży i rokitnika ma działanie nawilżające i rozjaśniające.
SPF 10

Pat McGrath: „Kremy CC będą wielką nowością w 2013. Kobiety uwielbiają efekt świeżej, nieskazitelnej skóry o zdrowym blasku i to właśnie zapewnią im kremy CC. Mam jednak wrażenie, że w przypadku wielu kremów CC krycie wciąż nie jest perfekcyjne. Dlatego uwielbiam Max Factor CC Cream; doskonale koryguje koloryt skóry, pozostawia ją niezwykle gładką i spełnia wymagania dotyczące pielęgnacji. Jest moim must have kiedy pracuję przy pokazach mody ponieważ pozwala stworzyć tak pożądany obecnie świeży, naturalny look!”

Jak aplikować Max Factor CC cream by osiągnąć najlepszy efekt:
1.    Nałóż niewielką ilość produktu na opuszki palców i za pomocą kolistych ruchów rozgrzej go między palcami; ten zabieg ułatwi rozprowadzenie produktu.
2.    Rozprowadź krem za pomocą gąbeczki lub pędzla. Zacznij od strefy T i rozprowadź produkt w kierunku linii żuchwy. Nakładaj cienkie warstwy aż osiągniesz upragniony efekt krycia.
3.    Na koniec muśnij skórę szerokim ruchem pędzla by nadać makijażowi lekkości
4.    Jeżeli chcesz osiągnąć efekt „nagiej skóry” nałóż Max Factor CC Cream opuszkami palców delikatnie go wklepując, taka aplikacja poprawia ukrwienie i sprawia, że skóra promienieje zdrowym blaskiem.
Naturalny efekt makijażu jest priorytetem, dlatego Max Factor CC Cream jest dostępny w 5 idealnie zbalansowanych odcieniach.

Dostępny od kwietnia 2013.
Średnia estymowana cena rynkowa: 56,99 zł

DSD de Luxe