Młodość z głębin oceanu

18
22.07.2013 

Linia kosmetyków OceanCollagen ProAge Line powstała specjalnie z myślą o dojrzałej cerze. Taka skóra wymaga przede wszystkim nawodnienia. Potrzebuje silnie skoncentrowanych, a zarazem delikatnych, nieuczulających kosmetyków. 

OceanCollagen ProAge Line bazuje na naturalnym kompleksie substancji czynnych z kolagenu pochodzącego od żyjących w oceanie krążkopławów. Organizmy te są zbudowane głównie z wody morskiej, a swoją elastyczna budowę zawdzięczają dużej ilości kolagenowych włókien. 

Pomysł na wykorzystanie krążkopławów w produkcji kosmetyków narodził się przypadkiem dzięki pracy oceanologów z firmy OceanBasic. Naukowcy badali biotechnologiczne zastosowanie oceanicznego kolagenu do regeneracji chrząstki i gojenia ran. Okazało się, że tak silnie skoncentrowany kolagen doskonale nadaje się także do produkcji naturalnych kosmetyków, zwłaszcza anti-agingowych. 

Kolagen wykorzystywany w produktach OceanCollagen ProAge Line zachowuje swoją molekularną strukturę. Dzięki temu nie zatraca swoich naturalnych właściwości. Niczym bogato nasączona minerałami nano-włókninka przylega do skóry zapewniając jej doskonałe nawilżenie. Wyrównuje zmarszczki, nie zatyka porów i nie podrażnia cery. 

Kosmetyki OceanCollagen spełniają surowe wymagania instytucji NaTrue. Każdy produkt uzyskał jej certyfikat. 

W serii OceanCollagen ProAge Line znajdziecie Państwo: 
OceanCollagen Cleansing Cream 
OceanCollagen Face Cream 
OceanCollagen Cell Boost Elixir 
OceanCollagen Protecting Serum 

Producent: Oceanwell, Niemcy 
Charakterystyka: Certyfikowane kosmetyki naturalne do pielęgnacji skóry dojrzałej. 
Dystrybucja i sprzedaż detaliczna: minejo cosmetics, www.minejo.home.pl, minejo@home.pl
DSD de Luxe