Multifunkcyjna pielęgnacja

18

21.07.2013 


Delia Cosmetics wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet opracowała nowy produkt – multifunkcyjny krem do twarzy CC Cream Free Skin. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników aktywnych lekki krem nie tylko odżywia i nawilża skórę, ale również chroni ją przed negatywnym działaniem promieni UV. Ponadto produkt matuje i wyrównuje koloryt cery. Po aplikacji skóra wygląda na świeżą i pełna blasku przez cały dzień. 

CC Cream Free Skin to prawdziwa innowacja w pielęgnacji skóry. Multifunkcyjny kosmetyk typu all-in-one, stanowi doskonałe połączenie pielęgnującego kremu, lekkiego podkładu oraz ochrony przeciwsłonecznej. Sekret tego wielozadaniowego kremu tkwi w bogactwie wyselekcjonowanych składników aktywnych: 
· formuła IQ oraz kompleks oligosacharydów – zapewnia długotrwałe nawilżenie 
· witaminy – odżywiają oraz regenerują skórę 
· kolagen – zapewnia sprężystość i elastyczność skóry 
· mineralne pigmenty – korygują niedoskonałości i przebarwienia 
· substancje matujące – nadają skórze naturalny i matowy wygląd 
· filtry UV – chronią przed negatywnym działaniem promieni słonecznych 

Dostępny w dwóch odcieniach: jasny beż i beż. 

Pojemność 30ml 
Cena 11,20 zł 

Delia Cosmetics to polski producent kosmetyków z 15-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, o szerokim portfolio, obejmującym ponad 400 produktów, prowadzący sprzedaż na całym świecie. Jako jedna z nielicznych firma na rynku polskim, Delia Cosmetics specjalizuje się w produkcji aż trzech kategorii kosmetyków: do pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz kosmetyków do makijażu. Sukces rynkowy marki potwierdzony jest licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi jak również ciągłym wzrostem sprzedaży.
DSD de Luxe