Oczaruj spojrzeniem

27


neuLash – oczaruj spojrzeniem i bądź piękna – naturalnie!

Naturalne sposoby pielęgnacji odżywką neuLash pozwolą nie tylko wzmocnić i odżywić rzęsy, ale w przeciągu 30 dni uzyskać maksymalny efekt objętości, podkręcenia i połysku!  

Jak to działa?
Bogata w składniki odżywcze formuła zapewnia spektakularne efekty w odbudowie rzęs. Wzmocniona o Active Lash Technology odżywka neuLash pomaga krótkim, kruchym, cienkim i rzadkim rzęsom osiągnąć znaczącą poprawę w wyglądzie w ciągu zaledwie 30 dni.  neuLash został stworzony z myślą o kobietach, jak i mężczyznach, ponieważ serum jest bezbarwne i bezzapachowe. Widoczne efekty pełnych rzęs otrzymuje się przy systematycznej aplikacji raz dziennie. Nie zaleca się częstszego stosowania.
Zmiany zaczynają się od nawilżenia. Hialuronian sodu znany ze swoich zdolności wiązania dużych ilości wody, zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia, zwiększając gładkość, elastyczność i połysk rzęs.  Działanie wzmacnia alantoina, pozyskiwana z korzenia żywokostu, znana ze swoich właściwości łagodzących i regenerujących. Za efekt długich i mocnych rzęs odpowiada skuteczna kompozycja aminokwasów będących składnikiem białek, a zawarta w serum biotyna dodatkowo pogłębia efekt, czyniąc rzęsy odporniejszymi na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Pantenol uzupełnia i odnawia strukturę rzęs, zwiększając ich elastyczność i odporność. Wyciąg z pestek dyni, bogaty w niezbędne kwasy tłuszczone, minerały takie jak cynk i żelazo oraz kompleks witamin z grupy B pomaga uzyskać spektakularny efekt objętości.
Serum neuLash jest niezwykle praktyczne w stosowaniu. Wygodna aplikacja pędzelkiem pozwala łatwo rozprowadzić odżywkę na powiece tuż przy linii rzęs. Zaletą neuLash jest to, że mogą go stosować osoby noszące soczewki kontaktowe, oraz posiadające przedłużane rzęsy.

Korzyści stosowania serum neuLash
– Naturalnie piękne rzęsy bez potrzeby sztucznego przedłużania
Poprawa elastyczności i trwałości rzęs
Ochrona przez łamaniem i zniszczeniem
Zwiększenie objętości rzęs
Odżywienie i wzmocnienie naturalnych rzęsy bez wpływu na sztuczne rzęsy
Wygodna aplikacja serum, a efekt widoczny już po 30 dniach systematycznego stosowania
Uniwersalny kosmetyk dla kobiet i mężczyzn

Dostępność i koszt
neuLash dostępny jest w aptekach i profesjonalnych salonach kosmetycznych. Zamówienie można również składać przez stronę internetową www.neulash.com.pl, lub zakupić w bezpośrednich punktach sprzedaży w Baylla Esthetic Center Ogólnopolskiej Sieci Franczyzowej Gabinetów Kosmetyki Estetycznej, oraz w Hurtowni Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Monimar oraz Beauty Group  Nails Company.

Opakowanie 3,2 ml – min. 60 dni stosowania – koszt 1 opakowania: 380,00 zł brutto
Opakowanie 6 ml – min. 120 dni stosowania –  koszt 1 opakowania: 599,00 zł brutto

DSD de Luxe