Peeling anti-agingowy

24

23.06.2013 


Peeling anti-agingowy Cabernet Peel jest najnowszym produktem firmy A NATURAL DIFFERENCE. Doskonale radzi sobie ze zwężeniem porów, modeluje kontur twarzy, ujędrnia, wyraźnie wygładza cerę i łagodzi przebarwienia. Sprawia, że skóra wygląda świeżo i młodo. 

Peelingi firmy A NATURAL DIFFERENCE należą do najłagodniejszych na rynku. Są skuteczne, ale nie wykazują przy tym agresywnego oddziaływania na skórę. Mimo to, zabieg wykonywany za pomocą Cabernet Peel, musi być przeprowadzony przez doświadczoną kosmetyczkę. Peeling ma niski wskaźnik pH: 1,7. Wykazuje zatem duże zdolności złuszczające, co przy nieodpowiednim stosowaniu może grozić wywołaniem podrażnień. Należy także pamiętać o tym, że skóra klientek, które po raz pierwszy poddają się zabiegowi złuszczającemu kwasem, musi zostać do tego odpowiednio przygotowana. Można np. zastosować serię zabiegów, zaczynając od łagodnych peelingów, takich jak chociażby Spa Pumpkin Peel 2%. Zainteresowanych prosimy o kontakt, chętnie przedstawimy specjalnie opracowaną propozycję kuracji. 

Kwas winowy lub winny zaliczany jest do głębszych peelingów. Działa szybko, a efekty są zauważalne w krótkim czasie. Z uwagi na jego intensywność, między stosowaniem Cabernet należy zachować co najmniej ośmiotygodniowy odstęp. 

Pierwsze efekty zabiegu są zauważalne już na drugi dzień. Skóra staje się sucha i zaczyna się złuszczać – począwszy od tej wokół ust. Trwa to do 5 dni. W tym czasie należy wyjątkowo zadbać o skórę. Jeśli klientka nie jest w stanie zastosować polecanej przez Ciebie pielęgnacji w domu, nie wykonuj peelingu. Powinna conajmniej dwa razy dziennie użyć ampułek i serum Elite-EGF-Complex, Hydrolane Gel lub Aminox Elixir. Całodzienną ochronę skóry twarzy zapewni Antiox Sun Shade, a przy podrażnieniach nieoceniony okazuje się Restoraderm Crème. Bądź w stałym kontakcie z klientką, która powinna informować Cię o stanie skóry. 

Dobrym posunięciem jest umówienie się z klientką na zabieg nawilżający po 7 dniach po peelingu. Proces łuszczenia możesz zakończyć ziołową maseczką Rosaderm Masque lub cytrynową Calming Masque. Klientka powinna poszerzyć plan dziennej pielęgnacji o polecone przez Ciebie kremy, zależnie od typu skóry. Na noc zaproponuj nowy Retinoxyl Elixir, a pod oczy Glucan Eye Serum. Ponadto klientka musi nadal używać Antiox Sun Shade. 

Dla lepszego uzmysłowienia efektów zabiegu proponujemy zrobienie zdjęcia przed peelingiem i po zakończeniu kuracji. 

Producent: A Natural Difference USA Dystrybutor wyłączny: minejo cosmetics Informacje i kontakt: www.a-natural-difference.pl / www.minejo.home.pl 
DSD de Luxe