Profesjonalne pędzle

23
02.09.2013 

Perfekcyjny i idealny makijaż to marzenie każdej kobiety. Nawet zakup najdroższych kosmetyków do makijażu nie da „perfekcyjnego” efektu, jeśli kosmetyki nie zostaną nałożone przy pomocy odpowiednich akcesoriów. Podstawowym elementem do wykonania naturalnie wyglądającego makijażu są pędzle – na rynku dostępne są aplikatory wykonane z różnych materiałów, o różnych kształtach. 

Na szczególną uwagę zasługują pędzle kosmetyczne z włosiem syntetycznym marki marie w. wykonane przez cenionego producenta DA VINCI. Do wyboru jest kilka rodzajów pędzli m.in. do nakładania eyelinera, pudru czy też różu. Wszystkie pędzle nie tylko wykonane są z wysokiej jakości włókien, ale również mają perfekcyjnie dopasowane kształty. Pędzle po każdym użyciu należy umyć specjalnym mydłem, pozwala to na zachowanie akcesoriów w dobrym stanie – włosie nie traci nic ze swojej elastyczności i sprężystości. 

Pędzle pozwalają na równomierne nałożenie kosmetyków na twarzy. Warto zaznaczyć, że charakteryzują się gęstym i bardzo aksamitnym włosiem, ponadto potwierdzone jest mniejsze zużycie pudru czy też różu. 

Co jeszcze należy wiedzieć o pędzlach z wysokiej jakości syntetycznym włosiem? Otóż używane są przez profesjonalistów do np. makijażu typu "high tech”, który stosuje się w reklamach czy też fotografii cyfrowej. Elementy pędzli DA VINCI dla marki marie w. MANUFAKTUR MAKE UP nie są wykonane z włosia zwierzęcego, dzięki czemu mogą być używane przez np. wegan, nie powodują też uczuleń i podrażnień. 

Przedstawione aplikatory nie należą do najtańszych, jednak za ich kupnem przemawia wysoka jakość oraz trwałość, która doceniona została przez profesjonalistów branży kosmetycznej. 

Produkt: Pędzle z włosia syntetycznego 
Producent: DA VINCI dla marie w. MANUFAKTUR MAKE UP 
Dystrybucja i sprzedaż detaliczna: minejo cosmetics: www.minejo.home.pl
DSD de Luxe