Sklep internetowy Clareny

23
10.12.2012

Wraz z początkiem grudnia kosmetyki Clareny mogą kupować online klienci z państw Unii Europejskiej. Specjalnie dla nich firma otworzyła swój Oficjalny Sklep Internetowy. 

Clarena to jeden z największych polskich producentów innowacyjnych kosmetyków profesjonalnych, które są obecnie dostarczane do 19 państw Europy. Aby ułatwić dostęp do swojej oferty rosnącej liczbie klientów, firma uruchomiła Oficjalny Sklep Internetowy, dzięki któremu jej produkty można kupować szybko i bez wychodzenia z domu. 

Z myślą o komforcie swoich zagranicznych klientów Clarena zadbała o kilka wersji językowych swojego sklepu. Na początek do wyboru jest język angielski, francuski i rosyjski, a za zakupy można oczywiście zapłacić w Euro. 

W sklepie są dostępne wszystkie kosmetyki Clareny przeznaczone do pielęgnacji domowej, w tym dermokosmetyki i specjalistyczna linia podologiczna rekomendowana do przeciwdziałania nawet poważnym problemom skóry stóp. 

– Decyzję o otwarciu sklepu internetowego podjęliśmy z myślą o wygodzie klientów, którzy do tej pory nasze produkty do pielęgnacji domowej mogli kupować jedynie w centrach Clareny oraz punktach partnerskich. Za granicą takie centra posiadamy w Brukseli i Londynie, ale nasze kosmetyki dostarczane są do 19 państw w Europie, a proces ekspansji marki na rynki zagraniczne wciąż się rozwija. Ograniczona dostępność do naszych produktów nie odpowiadała więc rosnącemu zainteresowaniu kosmetykami. Uruchomienie Oficjalnego Sklepu Internetowego ułatwi osobom dbającym o kondycję skóry dostęp do profesjonalnych kosmetyków, które można stosować samodzielnie w domu. Zależało nam, aby z tej dogodności mogli jak najszybciej skorzystać nie tylko Polacy, ale i zagraniczni sympatycy marki – komentuje prezes firmy Patricia Popławska. 

Wygoda i łatwość zakupów to nie jedyne atuty Oficjalnego Sklepu Internetowego Clareny. Osoby kupujące online mogą liczyć na atrakcyjne upominki dołączane do zamówienia, a także korzystać z ciekawych promocji. Ponadto, na stronie sklepu znajdziemy Strefę Eksperta, w której można znaleźć artykuły i liczne porady specjalistów. Wszystko to dostępne na www.e-clarena.eu

O firmie 

Clarena to jeden z największych polskich producentów kosmetyków profesjonalnych. Firma jest obecna na rynku od 1998 roku i specjalizuje się w obsłudze gabinetów kosmetycznych. Clarena dostarcza wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne, dermokosmetyki oraz specjalistyczny sprzęt zabiegowy. Oferta firmy obejmuje również innowacyjne kosmetyki dla klientów indywidualnych oraz autorskie zabiegi pielęgnacyjne. Sprzedaż produktów prowadzona jest poprzez sieć autoryzowanych punktów partnerskich. Firma działa aktywnie na arenie międzynarodowej, jej produkty dostępne są obecnie w 19 krajach Europy, a proces ekspansji marki na rynki zagraniczne wciąż się rozwija. Clarena została wyróżniona prestiżowymi tytułami, m.in: Luksusowa Marka Roku 2011 i 2012, Ekspert Urody 2010 (LNE & spa), InStyle Best Beauty BUYS 2010, Beauty Premium 2010, Gepard Biznesu 2012, Efektywna Firma 2012.

DSD de Luxe