Skóra na detoksie

19
15.09.2013 

ANEW Clinical E- Defence to nowa, rewolucyjna linia kosmetyków AVON do pielęgnacji twarzy, która dzięki najnowszej technologii skutecznie chroni skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Zaawansowane kompleksy antyoksydantów i rewolucyjna technologia SmartRepair™ zapewniają cerze głęboką ochronę i skuteczną regenerację. 

Codzienna ekspozycja skóry na czynniki zewnętrzne środowiska takie jak wiatr, mróz, promienie UV oraz zanieczyszczone powietrze ma bardzo negatywny wpływ na skórę. Aż 80 % oznak starzenia, na które składają się zmarszczki, przebarwienia oraz odwodnienie i utrata elastyczności skóry, swoje źródło mają w niekorzystnych warunkach zewnętrznych środowiska. Prawidłowa ochrona i pielęgnacja skóry twarzy pozwala na zatrzymanie tych zmian i zachowanie na dłużej młodego i promiennego wyglądu cery. 

Przy tworzeniu zaawansowanej technologii kremów naukowcy AVON zainspirowali się niezwykłym odkryciem z dziedziny medycyny – inteligentną proteiną TB4 ułatwiającą transport zdrowych komórek do mięśnia sercowego w strefie uszkodzeń wywołanych zawałem i stymulującą je do naprawy. Od tej pory nieodwracalne zmiany u pacjentów stały się odwracalne! 

Naukowcy AVON zainteresowani najnowszymi odkryciami i działaniem proteiny TB4, zbadali jej działanie w obszarze pielęgnacji skóry. Odkryli, że poziom tej inteligentnej proteiny spada wraz z wiekiem i pracowali nad tym, jak go zwiększyć poprzez zastosowanie kombinacji odpowiednich składników i technologii. I tak po ponad 5 latach badań i setkach przebadanych składników powstała pierwsza na rynku technologia SmartRepair™ 

SmartRepair™ to innowacyjna technologia stworzona, aby podnieść poziom inteligentnych protein w skórze, dzięki którym zdrowe komórki przemieszczają się do zniszczonych obszarów skóry, aby je naprawić. 

Tak powstały w laboratoriach AVON pierwsze na świecie produkty ze zgłoszoną do patentu technologią i zaawansowanymi kompleksami antyoksydantów AVON. Ta innowacyjna formuła wraz z wysokim poziomem SPF umożliwiają zaawansowaną ochronę i skuteczną regenerację zniszczonej czynnikami zewnętrznymi skóry, a tym samym zachowanie jej zdrowego, młodego i promiennego wyglądu na dłużej! 

Krem na dzień AVON Anew E-Defence – zaawansowana ochrona 

Wysoki poziom ochrony UVA/UVB SPF 30 technologia SmartRepair™ oraz najbardziej zaawansowane kompleksy antyoksydantów pomagają chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem, czynnikami zewnętrznymi oraz wolnymi rodnikami. Krem głęboko nawilża i chroni, a jego formuła tak skuteczna, że blokuje działanie szkodliwych czynników zewnętrznych na komórki skóry na poziomie aż 43%!. Krem jest bezzapachowy, odpowiedni także dla skóry wrażliwej. 

Pojemność: 30 ml, cena regularna: 68 zł 

Krem na noc AVON Anew E-Defence 

Noc jest czasem odpoczynku – ale nie dla kosmetyków linii ANEW. W nocy temperatura skóry rośnie i poprawia się jej mikrocyrkulacja, co sprzyja wnikaniu składników i regeneracji skóry. Oparty na technologii SmartRepair™ oraz bogaty w składniki odżywcze krem toczy w nocy walkę przeciw starzeniu się skóry. Naprawia i odżywia, a przy tym jest bezzapachowy i odpowiedni dla skóry wrażliwej. Zawiera formułę, które znacznie redukuje zmarszczki oraz naprawia zniszczony naskórek. Rano skóra jest zregenerowana, odżywiona i gotowa do zmagań ze złą pogodą, czy promieniami UV. 

Pojemność: 30 ml, cena regularna: 68 zł 

Badania potwierdziły 100% działanie linii ANEW E-Defence. Wszystkie kobiety biorące udział w testach zyskały zdrowszy i piękniejszy wygląd skóry! 

ANEW jest marką Nr 1 W POLSCE wśród kremów PRZECIW STARZENIU SIĘ SKÓRY*. 

*na podstawie badania Euromonitor International Limited; całkowity rynek detaliczny, z uwzględnieniem sprzedaży bezpośredniej; wartość sprzedaży detalicznej w cenach detalicznych, 2012 r.

Więcej na www.pl.avon.com


DSD de Luxe