Wymarzona sylwetka

40
Wiosna to idealny czas na zadbanie o siebie w wyjątkowy sposób. Gdy wszystko budzi się do życia Ty także masz ochotę podjąć niejedno wyzwanie. 

Wiosna to świetny czas na zabiegi i kuracje, które zregenerują skórę ciała po długiej zimie, przywrócą jej piękny wygląd, poprawią kondycję oraz pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę. TERAPIA SLIM to pierwszy krok w kierunku redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Ten bardzo aktywny i intensywnie stymulujący zabieg przyczyni się do tego, że tej wiosny poczujesz się lekka, zadbana, a Twoja skóra odzyska gładkość, sprężystość i doskonałą kondycję. 

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet, które pragną zredukować nadmierną lub nierównomiernie rozłożona tkankę tłuszczowa, a także jako profilaktyka dla tych, które chcą zapobiegać rozwinięciu się „pomarańczowej skórki”. Oparty jest na substancjach lipolitycznych i drenujących, które wspomagają lipolizę, czyli rozkład tłuszczów, usprawniają układ limfatyczny i działają regenerująco. W zabiegu zastosowano SUPERAKTYWNE AMPUŁKI ABT REDUKTOR z kompleksem trzech składników antycellulitowych: C.L.A. , kofeiną i L-karnityną oraz ekstraktem z Gotu cola i peptydem VW. 

Efekty widoczne po serii zabiegów: 
  • zredukowanie objawów cellulitu 
  • wymodelowanie sylwetki 
  • wyszczuplenie 
  • ujędrnienie skóry 
  • wygładzenie naskórka 

www.dermika.pl