Żel myjący peeling maseczka 3w1

13
28.04.2013

Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 kwas SALICYLOWY+CYNK + kompleks FAST-MAT Pure Control SOS STEP 1 Eveline Cosmetics 

Masz problem z tłustą, świecącą się skórą? 
Pure Control SOS 3 w 1 dzięki innowacyjnej formule opartej na cynku i kompleksie fast-mat reguluje proces wydzielania sebum, pozostawiając skórę świeżą, matową i wygładzoną. 

Męczą Cię nawracające pryszcze, czarne punkty na twarzy i ślady po trądziku? 
Pure Control SOS 3 w 1 poprzez właściwości myjące (delikatne drobinki peelingujące i kwas salicylowy) doskonale usuwa zaskórniki i pryszcze, zapobiega powstawaniu nowych, pomagając jednocześnie eliminować ślady po trądziku. 

Chcesz mieć szybko, bez zbędnych zabiegów czystą i świeżą cerę? 
Pure Control SOS 3 w 1, który możesz używać jako żel myjący, peeling lub maseczkę, eliminuje skomplikowane czynności pielęgnacji cery i konieczność stosowania kilku produktów jednocześnie. Dzięki niemu zapomnisz o skomplikowanych czynnościach pielęgnacyjnych. Alantoina i D-panthenol głęboko nawilżają i łagodzą podrażnienia, pozostawiając skórę świeżą, czystą i gładką na długi czas. 
Cena: 200 ml ok. 12,00 zł 

Jak stosować? 
Żel myjący – stosuj 2 razy dziennie – delikatnie masuj zwilżoną skórę twarzy i szyi, następnie spłucz wodą. Peeling – stosuj 2-3 razy w tygodniu – delikatnie masuj zwilżoną skórę twarzy i szyi okrężnymi ruchami przez kilka minut, następnie spłucz wodą. Maseczka – stosuj 2-3 razy w tygodniu – nanieś na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, delikatnie wmasuj, pozostaw do wyschnięcia na 3 minuty, następnie spłucz obficie wodą. 

Zauważalne efekty: 
– widoczna redukcja pryszczy i zaskórników 
– zmniejszenie śladów po trądziku 
– świeża i matowa cera przez cały dzień 

Firma Eveline Cosmetics istnieje od 1983 roku i jest największym producentem kosmetyków w Polsce. Swoim klientom oferuje szeroką gamę produktów do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała. W kategorii kosmetyków antycellulitowych i wyszczuplających firma osiągnęła pozycję lidera, a seria Slim Extreme 3D jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii kosmetyków w Polsce. Produkty Eveline Cosmetics są obecne w 70-ciu krajach na całym świecie, a lista zagranicznych rynków stale poszerza się. Firma ma ugruntowaną pozycję w większości krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Kosmetyki cieszą się ogromną popularnością wśród krajów bałkańskich, w Bułgarii, gdzie Eveline Cosmetics jest wiceliderem rynku produktów do opalania, ale także w Chorwacji, Serbii i Rumunii. Ponadto firma obecna jest w Stanach Zjednoczonych, w Finlandii, na Tajwanie, w Korei, a także w wielu krajach arabskich.
DSD de Luxe