Mentoring witalny jako jeden z fenomenów globalnych!

41

Raport „Startupy pozytywnego wpływu 2020”.

W czwartek, 04.06.2020 w godzinach 9.30 – 17.30 podczas konferencji online „Pozytywny biznes w Polsce. Pasja, innowacje odpowiedzialność” Koźmiński Business Hub zaprezentuje przedstawicieli przedsiębiorstw pozytywnego wpływu. Vital Academy z kompleksowym programem mentoringu witalnego będzie jednym z nich.

Żyjemy w czasach niepewności. Nie wiemy jak będzie wyglądał świat za kilka miesięcy, czy lat, ale wiemy, że w obliczu nadchodzących zmian powinniśmy zadbać o solidne filary zdrowia. Regenerujący sen, racjonalna dieta, umiarkowany ruch oraz regularny relaks stanowią potwierdzone w kilku koncepcjach naukowych filary zdrowia i są podstawą projektu Vital Academy. Projektu, który jest wynikiem pracy i pasji kilkunastu osób z których każda jest ekspertem w swojej dziedzinie. To co je łączy, to wiara w holistyczne podejście do zdrowego i szczęśliwego życia, którego celem jest dbanie o samego siebie i życie w zgodzie z rytmem jakie wyznacza ciało i natura. Eksperci Vital Academy są zdecydowanie idealistami dążącymi do pozytywnej zmiany, a przecież idealiści i marzyciele dają zwykle początek wielkim zmianom.

Te zmiany oraz szczegóły dotyczące projektu Vital Academy poznamy już w czwartek podczas konferencji dostępnej na platformie ClickMeeting; streaming online dostępny będzie na kanale youtube Kozminski Business Hub https://www.youtube.com/channel/UCcgXEzT2DUfgux_Q8GDLvYg i profilu https://www.facebook.com/KozminskiBusinessHub/.

Startupy pozytywnego wpływu to nowe zjawisko na rynku polskiej przedsiębiorczości. Kozminski Business Hub zaprezentował pierwszą edycję raportu „STARTUPY POZYTYWNEGO WPŁYWU. RADYKALNA INNOWACJA SPOŁECZNA” w 2019 roku. W tym raporcie ujęty został już jeden z projektów założyciela Vital Academy, Macieja Kozakiewicza – Polska Witalna (s.116-120). Raport można pobrać pod linkiem: www.raportspw.kozminskihub.com.  Raport 2020 dostępny będzie w czwartek 04.06.2020r. 

Projekt Mentoringu Witalnego jest wynikiem realizacji marzeń i pasji kilkunastu osób, które wierzą, że celem życia jest dbanie o jego jakość, pogodę ducha, odporność oraz wysoki poziom witalności.

Łącząc doświadczenia tysięcy lat kultury azjatyckiej z dynamiką kultury zachodu postanowili pokazać innym jak zatroszczyć się o zdrowie i jak skutecznie nauczać troszczenia się o siebie swoich podopiecznych.

PROGRAM stanowi zbiór efektywnych, popartych badaniami naukowymi, narzędzi w zakresie zmiany stylu życia i zachowań zdrowotnych. Eksperci Projektu nauczą przyszłych mentorów witalnych jak z nich korzystać, dzieląc się nie tylko wiedzą, ale i swoim wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

W PROGRAMIE:

  • 21 doświadczonych wykładowców
  • 42 godziny zajęć aktywności ruchowej
  • 16 godzin zajęć z problematyki medycznej i zdrowych nawyków
  • 14 godzin zajęć z tematyki mindfulness i ćwiczeń oddechowych
  • 12 godzin z zasad odżywiania i diet coachingu
  • 12 godzin z zagadnień organizacyjnych, prawnych oraz biznesowych

Więcej informacji na: www. vitalacademy.coach

Dodatkowych informacji udziela:
Maciej Kozakiewicz
CEO
Vital Academy
tel: 607-44-242
e-mail: maciej.kozakiewicz@vitalacademy.coach