Księga Symboli Kosmicznych

273

Wyjątkowe, obszerne i pięknie wydane kompendium Uzdrawiających Symboli już od 28 lipca na rynku.

„Księga Symboli Kosmicznych” (pierwsza z serii Ksiąg o Symbolach) autorstwa Kasi Synal, astrolożki i artystki, to owoc czterech lat wspólnej pracy z Moniką Rajską, terapeutką i „widzącą” Symbole.

Kasię i Monikę połączyła chęć uzdrawiania, oddziaływania obrazem na umysł i harmonizowania Energii Czakr. W efekcie ich pracy powstały setki projektów, a „Księga” jest praktycznym, podręcznym kompendium zawierającym część z nich.

Czytelnicy znajdą tu Uzdrawiające Symbole i ich właściwości, poznają ich działanie i szerokie zastosowanie. Kasia stworzyła Księgę by każdy mógł użyć Symboli od razu i doświadczyć mocy ich działania. Autorka od początku powstania Symboli sama korzysta z ich niezwykłych właściwości,
a w publikacji dzieli się w czym one pomagają i jak z nich korzystać.

Kasia Synal

Kasia Synal jest przedsiębiorcą, projektantką i terapeutką, korzystającą ze świata astrologii i duchowości w życiu i biznesie. Wraz z Moniką Rajską stworzyły markę My Inigo, a owoce ich wspólnej pracy Kasia zebrała i podsumowała w „Księdze Symboli Kosmicznych”.

Księga powstała z myślą o osobach, które chcą mieć wpływ na swój stan wewnętrzny i pragną nauczyć się go zmieniać, pobudzać przepływ energii, regulować pracę Czakr, a dzięki temu harmonijnie i płynnie funkcjonować na co dzień. Wrażliwe na energię, empatyczne, aktywne i stawiające na rozwój duchowy osoby z pewnością odnajdą w tej pozycji wiele Symboli, z których zapragną skorzystać, aby pomagać siebie i swoim najbliższym.

Publikacja zawiera oddziałujące na człowieka Symbole i Obrazy, które zawsze warto mieć pod ręką, aby móc z nich korzystać, kiedy tylko pojawi się np. spadek energii, trudna sytuacja, lęk, wątpliwości, ból czy złe samopoczucie. Wtedy, dzięki zastosowaniu Symboli i Obrazów, można wzbudzić w sobie więcej energii, siłę i motywację do działania, poprawić nastrój, obudzić pewność siebie czy ukoić ból.

„Po 10 latach rozwoju na duchowej ścieżce oraz po czterech latach współtworzenia i doświadczeń pracy z tą metodą, w jednym miejscu zebrałam to, z czego aktywnie sama korzystam i chcę dać możliwość czytelnikom, by i oni mogli z tego skorzystać i doświadczyć realnych rezultatów, tak jak ja.”  – mówi Kasia Synal. „W „Księdze” pokazuję, jak należy dobrać odpowiedni Symbol do zmiany nastroju, zaspokojenia potrzeby czy wprowadzenia się w pożądany stan i używać go zgodnie z jego przeznaczeniem – czyli na przykład na ból głowy korzystamy z Symbolu na uwolnienie napięć, ale jednocześnie w tym samym czasie nie pracujemy na przykład z podnoszeniem energii. W „Księdze” czytelnicy znajdą wzory Symboli, a także ich właściwości, instrukcje dotyczące ich stosowania i umiejscowienia na ciele, tak by spełniały swoje przeznaczenie.” – dodaje autorka.

Aktywne Symbole pokazane i opisane przez autorkę w „Księdze Białej” mają moc wpływania na człowieka i jego energię, samopoczucie i zdrowie. Powstały w wyniku poszukiwań nowych sposobów wykorzystania koloru i kształtu w uzdrawianiu i terapiach.

Kosmiczne Symbole wzbudzają harmonię, spokój, radość i miłość, dają więcej energii, podnoszą wrażliwość, pobudzają intuicję, działają podnosząc wibrację, wzmacniają i poszerzają perspektywę. Przyśpieszają i polepszają także pracę umysłu i aury dając poczucie połączenia i zrozumienie. Uzdrawiające Symbole uśmierzają również ból, łagodzą i wyciszają, harmonizują i uspokajają energię.

Do tej pory Symbole i Obrazy pomogły już wielu osobom, i dzięki temu m.in. uwolnili się z wieloletniego bólu, wzbudzają w sobie harmonijne stany, łatwiej radzą sobie z wyzwaniami i różnymi życiowymi sytuacjami, poszerzają perspektywę myślenia, wchodzą na nową drogę czy podnoszą jakość swojego życia.

„Księga Biała” autorstwa Kasi Synal rozpoczyna serię „Ksiąg o Symbolach Kosmicznych”, druga część – „Księga Czarna” autorstwa Moniki Rajskiej, która odkryje tajemnice języka kosmicznego, Symboli, tego jak powstają, skąd się wzięły oraz pogłębi kosmiczną tematykę o mechanizmy funkcjonowania przestrzeni i umysłu, ukaże się jesienią 2020 roku.

„Księgę Symboli Kosmicznych” można zamówić na stronie:

https://myinigo.pl/ksiegasymbolikosmicznych/

Informacje o książce:
– oprawa twarda
– liczba stron: 560
– cena: 333 zł

Więcej o autorce i jej działalności na www.myinigo.pl i kasiasynal.pl